Як розпізнати рак в ранній стадії.

Одним з найпоширеніших онкологічних захворювань є рак легких. Як правило, хвороба маскується під простудні захворювання. При цьому ймовірність рак а набагато вище у людей з хронічними хворобами легень і бронхів. Наприклад, у курців вища в 10 разів, ніж у некурящих. Вік більшості хворих - 65-69 років.
Інструкція
1
Якщо бронхіальні і легеневі захворювання протягом року бувають частіше двох разів, та ще й тривають більше 3-4 днів - це окремий «цеглинка» у зародженні онкології.
2
Коли простудні захворювання призводять до нападів кашлю, яким нічого не допомагає, і тривають вони тривалий час (понад 3 тижні), це також дуже важливий симптом, який не можна оминати у жодному разі.
3
Стійка біль в грудях, невпинний кашель, мокрота з кров'ю, при цьому зростає слабкість і стомлюваність, періодично «стрибає» температура, дихання свистяче, розвивається задишка, напади задухи - це вже привід негайно звернутися в медичний заклад. Як правило, починає губитися вага, швидко знижується працездатність. Всі ці симптоми в сукупності - це грізний знак, особливо, якщо після прийому сильнодіючих антибіотиків, ознаки захворювання проявляються знову і знову, необхідно терміново пройти комплексне обстеження.
4
Симптоми хвороби, кожен окремо, говорять про самих різних захворюваннях, але коли вони проявляються в комплексі, то необхідно одразу звертатися до лікарів. Симптоми наступного ха рак тера: - постійні простудні захворювання; - напади кашлю понад три тижні; - мокрота з домішкою крові; - «стрибає» температура; - різка втрата ваги.
Зверніть увагу
Відмовлятися від засобів офіційної медицини, звичайно, не можна. Але й слід пам'ятати про те, що вона прибирає або зменшує тільки первинний осередок захворювання, а процес відновлення здоров'я лежить на самому хворому. Необхідно вірити в ефективність поєднання всіх засобів боротьби проти хвороби, коли необхідно застосувати засоби медицини офіційної, народні рецепти, а також і нові відкриття.
Корисна порада
Найчастіше, в цей період навіть на знімках легенів, ще може нічого невидно, але симптоми продовжують проявлятися. Необхідно просити лікуючого лікаря про повторне рентгені, а по можливості - комп'ютерному дослідженні. Проявіть граничну пильність, щоб зловити хворобу на ранній стадії.