Як прокласти водопровід самому.

При бажанні самостійно прокласти водопровід , ви повинні пам'ятати декілька важливий правил, керуючись якими не зробите непотрібних помилок і полегшите собі життя. Для проводки буде потрібно більше сил і часу, ніж спеціальних навичок або інструментів, але будьте готові, що це важкий і місцями копітку працю. Якщо вас це не лякає, можна приступати.
Інструкція
1
Проаналізуйте грунт, наскільки вона м'яка і рихла. Від цього буде залежати, який матеріал буде потрібно для будівлі водопровід а.
2
Проведіть виміри території, на якій повинен бути покладений водопровід , визначте, скільки потрібно зробити вихідних отворів і скільки необхідно разветвителей для цього. Визначивши всі особливості вашої території, вирушайте в будівельний магазин.
3
Проконсультуйтеся з продавцем, який матеріал краще всього підібрати. Придбайте декілька запасних деталей, цілком можливо, що щось з купленого в процесі збірці буде пошкоджено, тому зайвими вони не будуть. Навіть якщо все пройде "як по маслу", ви завжди зможете залишити їх на випадок екстреного ремонту в майбутньому.
4
Почніть прокопувати шлях, по якому буде покладений водопровід . Пам'ятайте, що якщо укласти трубопровід занадто високо, його буде легко пошкодити зовнішніми впливами, якщо ж укладати занадто низько, матеріал, вибраний вами, може просто не витримати тиску і лопнути. Коли будете купувати необхідні деталі, дізнайтеся оптимальна відстань від поверхні землі для даного виду труб.
5
Перевіряйте місце стиковки труб. Вони не повинні пропускати воду, і на них не повинно бути ніяких тріщин. В іншому випадку слід склеїти або забинтувати будівельної ізолентою пошкоджене місце.
6
Будьте акуратні при першій перевірці подачі води. Обов'язково простежте весь шлях води і переконайтеся, що робота зроблена на славу.