Як їсти раків. Як готувати раків.

Віддавна відомо, що в панцирі раку містяться біологічно активні речовини, що прискорюють процес регенерації тканин. Приготованими з панцира порошками лікували від багатьох хвороб.

Корисно і м'ясо раків. Воно повинно бути в раціоні кожного, особливо тих, хто страждає хворобами серця і печінки, випробував на собі наслідки радіаційного випромінювання.

Як обробляти раків

За традицією варені раки подаються на стіл неразделанной. Для цих цілей існує спеціальний ніж, який має на лезі отвори. У ці отвори потрібно помістити клешню рака, а потім її надломити. При цьому буде чути характерний хрускіт. Після клешні у рака відривається хвіст. Панцир в черевній області розкривається в найостаннішу чергу.

Як правильно їсти раків

Якщо варити і їсти раків на пікніку, в компанії друзів, то умовностями і правилами етикету можна знехтувати. Але на урочистих заходах, в меню яких не рідко присутній цей делікатесний морепродукт, слід дотримуватися встановлених правіл.На одну порцію зазвичай йде три раку, які подаються разом з тостами і сиром. На окремій тарілці знаходяться столові прилади - ніж з отворами, за допомогою якого обробляється тушка, і тонкі вілочкі.После того як хвіст і спинка будуть розкриті, необхідно акуратно висмоктати з панцира сік, попередньо відсунувши зябра. Правильно їсти раків, повільно обсмоктуючи кожну їх кінцівку і закушуючи гарячими тостами. Шия з'їдається в останню чергу. Її необхідно їсти тонкої вилочкою, в той час як решта частина тіла беруться рукамі.Правда, в Росії ніжне м'ясо шиї, звільнене з панцира, як правило, їдять руками. Це не є ознакою поганого тону. Після закінчення трапези пальці необхідно обполоснути в піалі з лимонною водою і витерти серветкою.

З якими напоями їдять раків

Споконвічно російським напоєм під раків вважається пиво. Однак варені раки по смаку добре поєднуються з шампанським або білим сухим (напівсухим) вином. Кому як більше подобається.