Як зробити зубочистки.

Не у всіх кафе і ресторанах стоять на столиках стаканчики з зубочистками. Між тим, деяких відвідувачів, а особливо тих, у кого великі відстані між зубами, дратують застрягли між зубів шматочки їжі. Зубочистку можна зробити дуже швидко з підручних засобів.
Вам знадобиться
  • - Сірник;
  • - Пилка для нігтів;
  • - Ніж або ножиці;
  • - шпажки для бутербродів;
  • - Шматочок паперу.
Інструкція
1
Якщо ви маєте звичку носити з собою манікюрний набір і сірники, зробити зубочистку можна дуже швидко. Витягніть сірник і зріжте з неї головку. Це можна зробити манікюрними ножицями або навіть ресторанним ножем. Обточити сірник з одного боку так, щоб вийшло щось на зразок голки. Для того щоб не посадити скалку, обробіть зубочистку манікюрної пилянням.
2
Але манікюрний набір носять з собою не все, та й сірники теж. Іноді доводиться шукати підходящі матеріали прямо на столі. Якщо ви знаходитесь в пристойному кафе і замовили бутерброди - разом з ними вам подадуть і матеріал для зубочистки . Бутерброди дуже часто сколюють пластмасовою шпажкою. Ресторанним ножем відріжте у шпажки вістрі. Вам знадобиться шматочок сантиметра в 2-3. Заточите його поострее тим же самим ножем.
3
Якщо під рукою зовсім немає нічого підходящого, а вам без зубочистки ніяк не обійтися, знайдіть хоча б шматочок паперу. Можна використовувати навіть чек з того ж самого кафе. Відірвіть від нього квадратний шматочок розміром приблизно 2х2 см. Форма у даному випадку ролі не грає - вам просто з цього шматочку необхідно зробити щільну загострену паличку. Складіть квадратик по діагоналях. Одержаний трикутник складіть ще в два рази, потім ще навпіл. Цього буде цілком достатньо.
Корисна порада
Можна використовувати для зубочистки і паличку для коктейлю. Від неї необхідно відрізати шматочок, потім розрізати трубочку по довжині і загострити з одного боку; Якщо на столі знайдеться шматочок картону - ще краще. В кафе, де подають їжу на разовій посуді, можна відірвати шматочок від картонної тарілки або склянки; Не забудьте відразу після використання викинути зубочистку.