Як сушити квіти.

Квіти - це не тільки найкращі подарунки на свята, а й знаки уваги просто так. І так хочеться, щоб прекрасні букети радували око і прикрашали інтер'єр кімнат якомога довше. Для цього є кілька способів збереження квітів. Один з них - правильно засушити квіти, тоді композиція з них буде стояти дуже довго.
Вам знадобиться
  • Темне провітрюється
  • Вата
  • Вода
  • Гліцерин
  • Манна крупа
  • Пісок
Інструкція
1
Найпростіший спосіб сушіння квітів - в темному прохолодному добре провітрюваному приміщенні. Перед тим, як сушити квіти таким способом, потрібно видалити зі стебел все листя, зв'язати їх по кілька штук і розвісити. На протязі квіти висохнуть швидко, а завдяки темряві яскраві фарби не зблякнуть.
2
Також можна сушити квіти в піску. Для цього потрібно насипати трохи піску в глибокий посуд, потім кладемо квітка і присипаємо його повністю. Повинно пройти не менше тижня, тільки потім квітку можна виймати, акуратно розгрібаючи пісок. Якщо складно знайти пісок, то з таким же успіхом можна використовувати манну крупу.
3
Також квіти можна сушити за допомогою вати. Для цього потрібно взяти невелику коробочку і зробити в ній отвори. Потім на дно коробки кладеться шар вати, в отвори акуратно просмикуються стебла квітів, головки можна теж обернути ватою. Після цього коробка підвішується. Готовність сушки визначається станом стебла. Якщо він добре висох, то і квітка теж висушений.
4
Якщо сушінні будуть піддаватися більш товсті гілки або гілки з ягодами, то потрібно занурити гілки в розчин з двох частин води і однієї частини гліцерину на кілька днів. Ягоди після такої обробки НЕ облетять.
Зверніть увагу
Намагайтеся сушити квіти в приміщенні з максимально низькою вологістю.
Корисна порада
Якщо у квітів багато дрібних деталей, або після сушіння вони стали крихкими, використання звичайного лаку для волосся підвищить їх міцність. Потрібно розпорошити лак на квіти з відстані 30-50 см.