Як прибрати жовтизну волосся народними засобами. Як прибрати жовтизну з освітленого волосся народними засобами.

Жінці властиво змінюватися, а кольору її волосся особливо. Та й різноманіття сучасних засобів для фарбування волосся дозволяє щосили розігратися фантазії прекрасних панянок і поекспериментувати їм над кольором своєї шевелюри. Особливо популярний у представниць прекрасної статі образ загадкової попелястої леді або блондинки з дорогоцінними платиновими локонами. На жаль, нерідко замість очікуваного красивого світлого відтінку після забарвлення волосся , жінка бачить у дзеркалі лише неприємну жовтизну. Від неї нескладно позбутися за допомогою народних засобів.
Інструкція
1
Щоб прибрати жовтизну волосся , необхідно нанести на них медову маску, єдиним компонентом якої і є сам мед, причому будь-який: і липовий, і квітковий, і бджолиний.
2
Далі волосся и слід заховати під шапочку (спеціальну косметичну або саморобну, з поліетиленового пакета) на 10-12 годин.
3
Після закінчення цього часу медову маску з волосся слід змити теплою водою.
4
Таке народний засіб для позбавлення волосся від жовтизни краще наносити на ніч. Медова маска не тільки прибирає жовтизну з волосся , але і робить їх блискучими і здоровими.
5
Прибрати жовтизну з шевелюри можна і за допомогою додання вашим волосся ам багатого золотистого відтінку. Звичайно, волосся и не стануть білосніжними, і тим більше попелястими, але вульгарна жовтизна зникне з них точно.
6
Щоб здійснити задумане цим методом, з цибулиння слід приготувати досить-таки концентрований відвар.
7
Таке народний засіб в якості маски слід рівномірно нанести на волосся и.
8
Концентрований відвар цибулиння слід залишити на волосся ах на всю ніч, а на ранок змити теплою водою.
9
Природно, прибрати жовтизну волосся краще за допомогою народних засобів, які не принесуть їм ніякої шкоди. На відміну від різних тоніків, шампунів і освітлювачів, народні засоби здатні не тільки зробити волосся и більш природними, а й значно поліпшити їх стан.