Як привчити кота ходити в лоток.

Взявши в будинок кошеня, у деяких людей мимоволі пригадується пісня "Добре бути кісою, добре собакою ...", тільки вона навіває смуток про сухих і чистих килимах, які кіт, чомусь, прийняв за туалет. Не все так страшно, як вам здається, коти дуже розумні і їх легко можна привчити до покладеного для домашніх тварин туалету - лотку. Трохи терпіння і все вийде.
Інструкція
1
Придбайте важливу частину котячого туалету - лоток для кішок. Не беріть занадто високий, але краще все-таки виберіть з сіточкою. Візьміть і наповнювач для котячих туалетів. Поставте всі придбання в те місце, де кіт найчастіше справляє нужду, ну якщо, звичайно, він це робить не посередині кімнати. Можете поставити в туалет, але в цьому випадку не забувайте залишати двері трохи прочиненими, щоб не перекривати доступ пухнастому.
2
А тепер спостерігайте. Коти дуже починають нервувати і метушитися, коли шукають відповідне місце. Швидко несіть шерстяного в туалет і починайте м'яко пояснювати, що саме сюди він повинен ходити. Якщо непоправне вже сталося і невелике озерце вже красується на вашому підлозі, не дуже сильно, але все ж посваріть тварина і знову зносите в належне для цих потреб місце.
3
Змочіть тряпочку і покладіть в лоток . Кот дуже гостро вловлює запахи, тому він, можливо, учует потрібне місце і зробить свою справу. Але паласи та килими при такому методі привчання до туалету потрібно продезинфікувати, щоб інші запахи його не збивав.
4
В крайньому випадку, злегка натикаються капосника близько калюжі, але не в неї. Потім віднесіть його в лоток . При наступних випадках поступайте аналогічним методом. Коти дуже образливі, тому робіть все строго, але без зайвої грубості, інакше ви не досягнете бажаного результату.