Як їсти рибу.

Як правильно їсти рибу: з ножем, без ножа, скориставшись ножем і виделкою або відразу двома вилками? Всі перераховані способи вірні, але основна складність полягає в їх вибірковості. Тому що кожному рибного блюда (або виду риби) притаманні свої правила етикету.

Як є мариновану рибу За етикетом, мариновану рибу потрібно їсти з використанням спеціальних столових приладів - ножа і виделки. В деяких випадках замість ножа виступає спеціальна лопатка. Вона, як і ніж, тримається в правій руці (вилка, відповідно, в лівій). За допомогою ножа або лопатки м'ясо відділяється від кістки. Частина філе в цей час дотримується виделкою.

Як є цілу рибу

Найскладніше навчитися правильно їсти рибу, яка подається на стіл цілком. Варена, копчена або запечена - вирішального значення не має, бо в даному випадку діє один принцип. В першу чергу необхідно відокремити від кістки верхню частину філе. Це можна зробити за допомогою вилки і ножа або ж двома вилками. Після того як м'ясо з'їдено, рибу потрібно перевернути на іншу сторону і виконати ті ж маніпуляції. Дрібні рибні кістки вилучаються з риби виделкою і акуратно складаються на краю тарілки.

Риба гарячого копчення - як її їсти

З рибних шматків необхідно попередньо зняти шкірку - спочатку з лицьового боку. Це можна легко зробити за допомогою вилки і ножа. Потім за допомогою столових приладів відокремити філе і з'їсти його. Перед тим як перевернути рибу на іншу сторону, слід видалити при хребті. Потім - прибрати шкірку і виделкою з'їсти решту філе.

Як є осетрину і севрюгу

Осетрина, севрюга і деякі інші сорти риби потрібно їсти тільки столовими приборами, послідовно відрізуючи від філейної частини шматочки , що нагадують формою прямокутні пластинки. До речі, бутерброди з будь рибою правильно їсти за допомогою ножа, розрізаючи їх на пропорційні шматочки невеликого розміру.