Як розводити страусів.

Нині розведення страусів є одним з найбільш вигідних напрямків фермерського господарства. Це пов'язано з одного боку з простотою вирощування цих птахів, а з іншого боку - з затребуваністю на ринку страусів их яєць, м'яса, шкіри і пір'я.
Інструкція
1
Почати розведення страусів можна кількома способами: купивши яйця, пташенят або дорослих птахів. Для новачків найбільш реальним є варіант з покупкою пташенят. Це дозволяє уникнути як ризиків, пов'язаних з купівлею незапліднених яєць, так і клопоту з вирощуванням молодняка. Також до переваг покупки пташенят можна віднести їх більш низьку вартість, в порівнянні з дорослими особинами і легкість формування страусів ого стада (співвідношення самців і самок).
2
При розведенні страусів слід приділити увагу таким аспектам їх змісту, як: - вольєри, де утримуються птахи; - пасовищні загони для вигулу; - гігієна на страусів ой фермі; - освітлення, вентиляція, температурний режим утримання птахів різного віку; - якість корму і води.Соблюденіе необхідних норм і рекомендацій в цих областях сприяє більш успішному розмноженню страусів .
3
Як правило, на одного самця припадає 2-3 самки. Таке поєднання являє собою страусів ую «сім'ю». Допускається утримання кількох сімей в одному приміщенні. Статевої зрілості страуси досягають в 1,5-2 роки: у цьому віці самки починають нести яйця. В середньому одна самка приносить до 60 яєць на рік, з яких заплідненими є 75-80%. На фермі більш ефективним є використання інкубаторів для виведення пташенят - це дозволяє підвищити відсоток вилупилися здорових пташенят.
4
Хоча на початкових етапах організації страусів ой ферми потрібні значні вкладення, надалі цей бізнес є прибутковим і перспективним, а добре налагоджене господарство зажадає від вас не більше зусиль, ніж будь-яка інша птахоферма.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_hoKOgW6AIs