Як розвивати головний мозок.

Буває так, що нас перестає влаштовувати наша короткочасна і довготривала пам'ять. День у день ми виконуємо одноманітну роботу, з кожним днем все важче зосередитися на чомусь новому: пам'ять слабшає, ступінь концентрації уваги падає. В чому справа? Чому наш мозок слабшає? Виявляється, його теж потрібно тренувати і зміцнювати.
Інструкція
1
Зверніть увагу на свій повсякденний раціон, нормальне функціонування головного мозок а залежить від присутності в організмі вітамінів: С, А, К, Е та групи В. Вони в комплексі перешкоджають швидкій стомлюваності, прискорюють реакцію, дозволяють зберегти пам'ять «твердої». Також зміцнюють пам'ять і залізо, і фолієва кислота. Всі ці корисні компоненти містяться в пісному м'ясі, яловичої печінки, картоплі, житньому хлібі, свіжих овочах і фруктах, горіхах.
2
Нервові клітини і клітини мозок а можна змусити працювати в ході спеціальних розумових тренувань, які дозволяють розвивати головний мозок . Щоб зміцнити пам'ять, необхідно якомога більше грати в інтелектуальні ігри, в лото, шахи, розгадувати сканворди і кросворди, вирішувати задачі і ребуси.
3
Зміцненню пам'яті сприяє і фізична активність. Звичайні фізичні вправи 2-3 рази на тиждень здатні активізувати кровообіг мозок а. У цих заняттях головну роль грає аеробне навантаження.
4
Як не дивно, але звичайна «зубріння» допомагає розвивати головний мозок . Часте повторення дозволяє утримати в пам'яті як завгодно великий матеріал. При цьому продуктивним є повторення з розумними проміжками. Під час пауз відбувається процес запам'ятовування засвоєного нашою підсвідомістю.
5
Мозок добре стимулюють будь-які нові враження і взагалі все нове. Прогуляйтеся туди, де ви ще не були або куди заходите рідко. Купіть ефірних масел, і щоранку вдихайте новий запах - це «розбудить» мозок .
6
У темний час доби не вмикайте світло - ходите по квартирі по пам'яті. Ця вправа підвищує увагу і концентрацію. Коли ви нічого не бачите, активізуються інші органи чуття.
7
Навчіться розрізняти монети, не дивлячись, тільки пальцями. Вправа корисно виконувати, коли ви чогось очікуєте. Час йде швидко, очікування стає не таким обтяжливим.
8
Урізноманітніть свій відпочинок. Якщо у вихідні ви зазвичай перебуваєте в місті, то наступного разу їдьте на природу. Не любите музику? Сходіть на концерт - ви отримаєте масу незнайомих відчуттів. Словом, вивчайте світ, не стійте на місці і не давайте мозок у лінуватися.