Як розсадити Кактуси. Як розсаджувати діточок Кактуса.

Кактус - це дуже незвичайне рослина, яка вражає розмаїттям нестандартних форм і видів. Має насичений яскравий окрас надзвичайно красивих квітів. Деякі люди дотримуються такої думки, що кактус в будинку приносить удачу. Якщо ви хочете розсадити кактус і не знаєте, як правильно це потрібно робити, то скористайтеся для цих цілей деякими порадами.
Інструкція
1
Ємність для кактуса вибирайте так, щоб вона підходила йому за розміром. Не вибирайте занадто маленьку або занадто велику ємність. Якщо в обраному горщику отвори для водовідведення занадто великі і з них висипається грунт, укладіть на дно горщика дренаж. Дренажем для кактуса можуть служити: пісок, керамзит, гравій, а також пінопласт. Рослина з широкою сланкої кореневою системою вирощувати краще в широкій і плоскою посуді. Якщо необхідно, то можна поставити горщики в піддони.
2
Грунт для кактуса зробіть максимально пухкої і влагопроницаемой. Краще якщо ви зробите земляну суміш самостійно. У добре перегній листя додайте пісок або дрібний гравій, також можна додати керамзит, бита цегла або керамзитного крихту.
3
Розсаджувати кактуси можна в будь-який час року, але краще зробити це у вегетаційний період: з лютого по березень. Якщо кактус росте і розвивається добре, розсаджувати його можна щороку. Якщо рослина маленьке, то обов'язково при розсадженні або пересадці притримуйте коріння знизу - кактусів дуже ніжна коренева система.
4
Поливайте кактус помірно, чи не заливайте його так, щоб вода стояла в горщику. Якщо рослина стоїть в піддоні, то можна скористатися методом пасивного поливу. Для цього налийте в піддон трохи води, а кактус сам буде брати необхідну кількість вологи. Воду підливайте в міру висихання. Цей метод незамінний у тому випадку, якщо ви на тривалий час залишаєте квартиру.
Корисна порада
Для того щоб не пошкодитися під час пересадки кактуса, використовуйте пінопласт: наткнуся його на колючки. Так навіть самий колючий кактус вас не поранить.