Як розвинути творчу особистість.

Людина, творчий від природи, відрізняється від інших людей тим, що він не шукає рішення проблеми, а шукає всі можливі рішення, причому вибере він, швидше за все, самий невідповідний. На відміну від інших здібностей, схильність до творчості, якщо вона присутня в людині, може розвиватися без особливих зусиль? в очах людини творчої пісня може розвинутися з найменшого шереху. А як розвинути в собі творчу особистість ?
Інструкція
1
Наші думки матеріальні. Намагайтеся повторювати про себе: «Я - творча людина, я? творча особистість ! », вірте в це по-настоящему.Еслі ваша діяльність пов'язана з аналізом або обчисленнями, постарайтеся абстрагуватися від неї, насолоджуйтеся картинами художників, читайте поезію, складайте вірші, гладячи на схилену над криницею вербу. Творчі люди здебільшого люблять цей світ, нехай іноді не таким, яким він є.
2
Розвиток творчої особистості безпосередньо пов'язано з розвитком фантазії? саме вона народжує в голові творчої людини цікаві ідеї. У вільний час спробуйте уявити себе в неординарній обстановці або складіть розповідь про оточуючих людей, причому це має виглядати не так: «Бабуся в синьому светрі переходить дорогу, назустріч їй йде молода людина в сонячних окулярах». Придумайте щось надприродне, не схоже на правду.
3
Спробуйте уявити, наприклад, що ця бабуся? переодягнений агент, який стежить за чоловіком на зупинці, а той у свою чергу розклеює дивні оголошення ночами, в яких вказаний загадковий адресу. Всі, хто з цікавості зверталися за цією адресою, безслідно зникли. Якщо в вашу голову лізуть більш дивні речі, не бійтеся їх.
4
Проблема багатьох людей, які вважають себе не творчим - це нездатність дозволити думкам ззовні вільно прилітати в голову.Попробуйте почитати праці психологів і вчених про натхнення. Адже натхнення? це всього лише 1% результату, а 99% - це робота і праця.