Як їсти яйця.

Відварені яйця, жульени, омлети останнім часом не рідко зустрічаються в меню ділових сніданків і обідів. Але як потрібно правильно їсти яйця, щоб не постати перед колегами або партнерами в смішному вигляді?

Як їсти яйця в мішечок Яйце в мішечок - недоварене, рідке, то, що в побуті називається «всмятку». Для цієї страви існують спеціальні столові прилади: підставка, ніж і чайна ложка. Яйце поміщається в підставку гострим кінцем догори. Потім різким рухом ложки (одним!) Розбивається його верхня частина. Але проробляти маніпуляцію потрібно акуратно, щоб яєчні бризки НЕ розлетілися в різні боки. Шкаралупу слід видалити на окрему тарілку, далі - підсолити, поперчити вміст. Вибирати вміст потрібно неспішно, за допомогою ложечки.

Як їсти яйця, зварені круто

Правильно їсти яйця, зварені круто, столовими приборами. Яйце слід тримати в лівій руці, ложку - у правій руці. Двома-трьома рухами необхідно пробити шкаралупу, акуратно її очистити і скласти залишки на окрему тарілку. Далі необхідно покласти варене яйце на тарілку і розрізати на дві рівні частини. Правильно різати вздовж, а не впоперек. Можна підсолити, додати соус або майонез і починати дегустувати.

Як є фаршировані яйця

Фаршировані яйця не можна брати з загального блюда руками: для цього існують спеціальні лопатки. Вживати їх потрібно, відрізаючи невеликі шматочки, з використанням ножа і виделки.

Як є омлет

Яйце, збите з молоком, являє собою легку суміш. Омлет необхідно їсти двома вилками, бо при розрізуванні ножем він моментально втратить свою повітряну форму. Ребром вилки, яка знаходиться в правій руці, відрізати невеликий шматочок омлету. Потім він наколюється виделкою, що в лівій руці, і - з'їдається. Нічого складного, якщо трохи потренуватися.