Як зробити шкіру еластичною.

Все жінки уважно стежать за станом своєї шкіри, регулярно використовують всілякі засоби для підтримки пружності і еластичності. Якщо ваша шкіра вас не влаштовує або ви дбаєте про майбутнє її стані, існує чотири нескладних способу, які допоможуть вам завжди бути чарівною. Користуватися ними не складно. Ці способи допоможуть повернути вашій шкірі пружність, еластичність і надзвичайну красу.
Інструкція
1
Контрастний душ. У цьому вам допоможе вода, як холодна, так і гаряча. Якщо у вас на голівці душа встановлюється положення сильного напору, то поставте її в це положення, якщо ж ні - увімкніть воду посильніше. Міняючи температуру води, робіть круговими рухами масаж по всьому тілу. Приблизно через місяць ваша шкіра стане помітно підтягнутою і збільшиться її еластичність. Так покращиться стан шкіри, кровообіг і обмін речовин в організмі. Також можна зробити масаж жорсткою щіткою - кровообіг в цьому випадку теж відновиться. Якщо вам і вашій шкірі терміново потрібно збадьориться, то контрастний душ - кращий засіб.
2
Сольові ванни. Сольова ванна діє на організм як рятувальний круг: вона виводить з організму шлаки і токсини, допомагає організму справитися із застоєм в судинній системі. Після прийняття сольової ванни шкіра стане незвичайно ніжною. Для такого блаженства вам буде потрібно 500-600 гр кухонної солі, обов'язково грубого помелу. Додайте її при прийомі ванни і полежіть 15-20 хвилин. Після того як прийміть душ, обполосніться прохолодною або холодною водою.
3
Заняття спортом. Фізичне напруження надає більш ефективний вплив на шкіру , ніж ви собі уявляєте. Ви напевно помічали, що після занять спортом шкіра червоніє, лисніє і відбувається підвищене потовиділення. Всі ці чинники благотворно впливають на шкіру і організм в цілому. Поліпшується кровообіг. Підняти тонус і еластичність шкіри допомагають: біг підтюпцем, швидка ходьба, стрибки. Якщо ви будете займатися спортом 2-3 рази на тиждень, то це допоможе повернути шкірі здоровий стан, пружність, еластичність і надзвичайну красу.
4
Правильне харчування. Також допомагає організму відновитися і здорове харчування. Продуктів, благотворно впливають на наш стан, багато і вівсянка - один з таких продуктів (але далеко не єдиний). Вівсянка допомагає в боротьбі з целюлітом, має властивості очищення організму від шлаків і токсинів. У ній міститься 50% вуглеводів і 12% білка. До її складу входять корисні речовини: хром, магній, фосфор, залізо і т.д. Крім того, у вівсянці містяться речовини, які допомагають краще перетравлювати їжу. Вівсяні пластівці діють на організм як скраб, видаляючи шлаки. При вживанні цієї крупи в будь-якому вигляді помітно знижується холестерин в крові. У ній міститься величезна кількість кислот, які допомагають організму справлятися з впливом несприятливих чинників і робити шкіру сяючою, здоровою, пружною і еластичною.
Зверніть увагу
Лікарі не радять приймати сольові ванни більше 20 хвилин; Не додавайте в воду солі більше, ніж вказано в рецепті, щоб домогтися кращого результату. Пам'ятайте: все добре в міру.