Як зробити коробку для іграшок. Як вставляти розетку.

Коробки для іграшок не тільки дуже практичні, але і завжди в дефіциті. Враховуючи це, кожна матуся напевно хотіла б знати, як можна зробити красиву і безпечну для дитини коробку для іграшок своїми руками. Адже робити таку коробку можна ні з чого завгодно.
Інструкція
1
Щоб зробити якісну коробку для іграшок , вам знадобиться коробка з щільного картону. В таких коробках дуже часто відправляють і отримують посилки. Тому її можна буде на пошті і придбати. Крім того, вам будуть потрібні ножиці, лінійка, фломастер і яскрава самоклеящаяся плівка. Для прикраси рекомендуємо вам придбати разом з малюком об'ємні наклейки.
2
Виготовлення: для початку вам варто виміряти коробку зовні і зсередини за допомогою лінійки і перенести її габарити на самоклеящуюся папір за допомогою фломастера. Акуратно виріжте отриманий макет ножицями. Далі, потроху відклеюючи захисний шар, приклеюйте плівку до коробки. Пам'ятайте, що краще це робити повільно і акуратно. Утворилися складки краще прибирати в міру їх появи.
3
Найскладніший етап виготовлення коробки для іграшок завершений. Тепер же прийшов самий час прикрашати вашу коробку. До цього захоплюючого заняття ми радимо вам залучити крихітку, адже навіть 2-3 річна дитина легко впорається з наклеюванням яскравих об'ємних наклейок.
Корисна порада
Наклейки нехай краще вибирає сам малюк, адже так він теж відчує себе творцем коробки і буде охочіше нею користуватися; Для створення коробки вибирайте яскраву самоклеящуюся плівку, адже дітки люблять помітні кольори; На виготовлення всієї падлюка піде від 30 хвилин до години .