Як зробити ліжко для ляльок. Як зробити лялькову ліжечко.

Ляльки є в кожної дівчинки і напевно будь-яка малятко також хоче мати і іграшкові меблі. Однак дійсно якісний комплект коштує недешево. Та й для деяких нестандартних ляльок знайти меблі в магазинах просто неможливо. У зв'язку з цим у багатьох виникає питання щодо того, як зробити ліжко для ляльки самостійно.
Інструкція
1
Варіант перший - стандартний. Найпростіший варіант, як можна зробити ліжко для ляльки - це запастися невеликою Досочки, все гарненько виміряти, а потім склеїти. При цьому дошки повинні бути мінімальної товщини. Крім того, дуже важливо, щоб виготовлену таким чином іграшкову ліжко ви згодом змогли пофарбувати. Якщо ліжко НЕ пофарбувати або не покрив лаком, дитина може занозить об неї палець. Що ж стосується фарби, то необхідно, щоб вона була водостійкою.
2
Варіант другий - для рукодільниць. Ліжко для ляльки також можна і зв'язати. При цьому вам буде потрібно поролон, який буде «начинкою» ліжка і яскраві нитки для в'язання. Провівши заміри і не забудьте, що ліжко для ляльки повинна бути об'ємною. Починайте в'язати. Після того як виріб буде готове, ви можете також додатково зв'язати невелике ковдрочку, подушечки та інше. Явний плюс такого ліжка - маля не зашкодить собі, граючи з нею.
3
Варіант третій - практичний. У вас вдома напевно є сірники, а це означає, що і сірникові коробки знайдуться. Назбиравши їх необхідну кількість, просто склейте з цього матеріалу ліжко для ляльки. При цьому в підсумку ліжко у вас вийде не зовсім звичайна, а з шухлядками, куди можна укласти все ляльок ьние речі. Згодом ліжко з коробок можна обклеїти яскравим скотчем.
Корисна порада
Залучіть до виготовлення ліжечка і свою дитину; Не забувайте, що діти люблять яскраві кольори, тому виготовляючи ліжко, вибирайте яскраві матеріали.