Як розфарбувати профіль гусака. Профілю гусей своїми руками.

Будь мисливець знає, щоб підстрелити гусака , потрібно зробити хорошу приманку. Принадою для гусака служить профіль, виготовлений з міцного матеріалу (картону або металу), що має правильну забарвлення і відповідну форму, тобто вдалу позу зображуваної птиці. Поза гусака повинна бути спокійною, а не настороженої. Найкраще виготовити пару десятків профілів гусей, половина з яких буде зображена спокійно сидять, а інша половина - годуються. Важлива річ - правильно розфарбувати профілі гусей.
Інструкція
1
Готовий профіль покладіть на підлогу. Розведіть основну сіру фарбу, вона служитиме грунтом вашого профілю. Покрийте профіль макета шаром сірої фарби. Особливо ретельно заґрунтуйте краї профілю. Дайте грунту як слід просохнути. Приступайте до фарбування профілю. Для забарвлення використовуйте масляні фарби, так як вони не змиваються і служать захистом профілю від вогкості. Не фарбуйте профілі блискучими емалевими фарбами. Блискуче покриття відсвічує на сонці і відлякує здобич.
2
Замість масляної фарби підійде також алкідна матова емаль з використанням кольорів. Додайте потрібний колір колера в емаль і розведіть фарбу до потрібної консистенції. Розчин наносите пензлем або розпилювачем. Для фонової розмальовки використовуйте герметик білого кольору. Їм можна замінити сіру грунтову основу. Накладіть герметик товстої пензлем поверх профілю. А зверху покрийте фарбами. Можна використовувати акрилові. Вони також не бояться морозів і вогкості.
3
Забарвлення профілю робіть під білолобу гусака . Обов'язково підкресліть контрастність оперення. Подхвостье фарбуватимете білою фарбою, а огузок - чорною. Спинку робіть темніше, а живіт, навпаки, світліше. Дзьоб і ноги пофарбуйте в рожевий колір. Обов'язково дочекайтеся повного висихання, а потім переверніть профіль на іншу сторону і розфарбуйте так само, як і першу. Фарбування проводите на відкритому повітрі.