Як зробити гусеницю до всюдихода. Як зробити саморобну гусеницю.

Під всюдиходом можна розуміти різні засоби пересування. Це і звичні для нас позашляховики, і трактори, і снігоходи, і навіть танки. Всюдихід можна виготовити самим, вірніше, трансформувати звичайний мотоцикл або моторолер в надійного друга, якому не страшні ні бруд, ні бездоріжжя. Фокус такого транспортного засобу полягає в його обувке, тобто, гусеничних ланках, які до нього приробляються.
Інструкція
1
Гусениця являє собою 4 смуги шириною 5,5 сантиметрів. Виріжте смуги з транспортерної стрічки і з'єднайте між собою сталевими П-подібними профілями. Виготовте балансири для проміжних опор гусениці. За допомогою штампа виріжте з круглих сталевих листів половинки коліс дисків. Потім виточите бронзові маточини. З'єднайте вирізані половинки дисків за допомогою 6 болтів. Балансири готові.
2
виточити вали передніх і задніх опорних барабанів гусениці із сталевого прута. Зробіть на кожному кінці отвори під підшипники. Вставте в них підшипники. Виготовте опорні барабани гусениці з дюралюмінієвих заготовок, потім скріпіть їх болтами. При кріпленні вставте між барабанами гумові зірочки. Таким чином, гусениця починає обертатися від ланцюгової передачі провідної зірочки, яка встановлюється на місці колеса. Ведуча зірочка монтується на задню вилку за допомогою распорной втулки.
3
Зберіть всі деталі гусениці в одну ланку. Кришки корпусів приробити до корпусу болтами. До вертикальної трубчастої дузі приваріть сталеву втулку, через отвір якого проходить вісь знятого колеса. Вушко попереду цієї втулки призначене для кріплення спеціального вузла, яке фіксує всю конструкцію на задній вилці всюдихода. Два таких же вушка приваріть під поздовжніми трубами та з'єднайте виготовлені балансири гусениці. Гусениця для всюдихода готова.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Rn97p7o_tKQ