Як зробити з гірлянди світломузику. Як зробити світломузику для комп'ютера гірлянди.

Світломузика - завжди яскраве доповнення будь-якої вечірки. Зробити її досить просто, а відчуття, які вона подарує, будуть найяскравішими. Світломузика складається з двох гірлянд з різних лампочок. Обидві ці гірлянди підключаються до стерео системі або комп'ютера через USB порт. За допомогою спеціальних програм лампочки загоряються з різною ритмікою і створюють відчуття світлового танцю.
Інструкція
1
Візьміть кілька гірлянд довжиною близько 1-2 метрів. Придбайте перехідник для під'єднання гірлянд до комп'ютера або стерео системі. В якості перехідника послужить вилка LPT-порту. Також придбайте потрібну кількість метражу екранованого кабелю під назвою «кручена пара». Схема працює в такий спосіб: у кабелю «кручена пара» є 8 провідників, які служать передавачами сигналу з контактів DATA з 0 по 7 на схему управління. А сам екран комп'ютера гратиме роль передавача «землі». Також вам буде потрібно кабель-перехідник на штекер В.
2
Підключіть гірлянди до комп'ютера за допомогою описаних в першому пункті перехідників і кабелів. Увімкніть комп'ютер. На сьогоднішній день розроблено декілька комп'ютерних програм, які дозволяють створювати ефект світломузики: Winamp, AIMP2, KMPlayer. Запустіть один з цих плеєрів на комп'ютері. Хитрість цих програм полягає в тому, що вони дозволяють віддавати спектр частот відтвореного треку у вигляді масиву даних, який згодом використовується для візуалізації.
3
Обробіть даний масив і пошліть його через USB порт на пристрій, який в свою чергу виведе його на 8 каналів кабелю «кручена пара». Таким чином, музичні імпульси по цих 8 каналам потрапляють до джерел світла (гірляндам), в результаті чого і утворюється світломузика.