Як розвивати аналітичні здібності.

Як часто людина, наділена талантами, не використовує свої здібності за призначенням і програє тому, у кого їх спочатку не було, але він домігся цього роботою над собою. Не варто думати, що здібності або є, або їх немає. У кожному разі розвинути ті чи інші таланти здатний кожна людина. Що потрібно робити, щоб розвинути аналітичні здібності ?
Інструкція
1
Зараз і в Росії існує багато тренінг-центрів, де вас навчать чого завгодно, допоможуть вам розвинути будь-які здібності . В таких центрах великою популярністю користуються рольові ігри. Як правило, вас ставлять у якусь ситуацію. Ви повинні описати свої дії, причому негайно. Після чого, всі разом обговорюють правильність вашого вибору. Це дуже допомагає в розвитку аналітичних здібностей? допомагають аналізувати свої дії, навіть якщо ситуація ще не відбулася.
2
Те ж саме ви можете спробувати і самі. Наприклад, перед сном замість того, щоб мріяти про відпустку або поїздці на море, постарайтеся представити кілька цікавих ситуацій, потім уявіть, як би ви вчинили в них, а потім проаналізуйте їх.
3
Дуже здорово, якби ви знайшли для себе співрозмовника, причому з гарною фантазією, який міг би придумати для вас цікаві неординарні історії і якому ви точно також придумали у відповідь. Заодно і над фантазією попрацюєте.
4
Підвищити аналітичні здібності допомагає рішення головоломок, ребусів, задач. Такі можна знайти, наприклад, у спеціальних журналах. Дуже добре, якщо автор завдань вказує на розвиток яких саме здібностей спрямований той чи інший тест або задача.
5
Якщо говорити про аналітичний склад розуму, то це трохи інше. Якщо здібності у людини можуть бути розвинені в тій чи іншій мірі, то аналітичний склад розуму? ось це вже, швидше, вроджене. З людей з аналітичним складом розуму виходять гарні науковці та аналітики.