Як малювати овалами.

Малювати за допомогою простих геометричних фігур не так просто, як здається. Не дарма одним з перших предметів в художніх школах є «креслення», дуже важливо навчитися бачити складові зображення і вміти виокремлювати прості його частини. Поговоримо про те, як малювати овалами .
Інструкція
1
Насамперед потрібно навчитися малювати сам овал. Правильний овал - це фігура без гострих кутів і паралельних сторін.
2
Малювати дальню частину овалу слід менше, ближню - більше. Для початку проведіть вертикаль - основну лінію симетрії для побудови овалу. Потім проведіть горизонталь, на ній після цього відзначте найширше місце фігури. Тепер визначте пропорції, відзначте точками довжину і ширину овалу. Проведіть меншу (далеку) і велику (ближню) дуги. При розвиненому окомір будувати осі немає потреби.
3
Тепер давайте спробуємо намалювати овалами рибу-клоуна. Тіло цієї рибки мають форму витягнутого овалу. Тому спочатку намалюйте витягнутий овал, потім «відсіки» від овалу зайве, вимальовуючи потрібні пропорції.
4
Спинний плавець у риби-клоуна незвичайний за формою. Намалюйте дугоподібні лінії, причому чим ближче до хвоста, тим коротше. Потім з'єднайте лінії спинного плавника, заштрихуйте плавники, потім намалюйте лінії на тілі.
5
Тепер спробуйте намалювати черепаху. Спочатку покажіть овал, трохи відступите від нижньої лінії і проведіть ще одну рису. Вийде черепашачий панцир.
6
Тепер зліва від овалу-панцира намалюйте коло. Тонкими лініями з'єднайте голову і панцир - це шия. Внизу прірісуйте лапи у формі овалів. Ззаду намалюйте маленький хвостик. Домальовуйте щоки, рот, очі. Зітріть все непотрібне. Черепашка готова!