Як розтирати горілкою. рак правильно растерать спиртом.

Цілющі властивості вогненної води давно відомі на Русі і широко використовувалися нашими предками для лікування різних хвороб. Горілка і до цього дня не втратила своєї популярності як лікувальний засіб і використовується для розтирань, компресів і приготування настоянок.
Інструкція
1
Якщо людина сильно промок під час дощу або тривалого перебування на вулиці в морозну погоду, він може дуже сильно застудитися. Застуда позбавляє організм захисних сил і дає «зелену вулицю» багатьом захворюванням. Тому для запобігання серйозних захворювань рекомендується розтерти людини горілкою .
2
Найкраще для зігріваючих розтирань підходить перцовка. Горілку наливають на тіло людини і починають швидкими круговими рухами втирати її в шкіру промерзлого. Така процедура різко розширює судини і стимулює сильний приплив крові, що призводить до швидкого зігріванню потерпілого.
3
Горілка з успіхом застосовується не тільки для зігрівання, але і для зниження дуже високої температури тіла. При жарі правильно розтирати горілкою хворого потрібно так: в долоні набирають горілку і обтирають тіло людини круговими рухами, а в область селезінки і печінки кладуть загорнутий у тканину або рушник пакет з льодом. Випаровується з поверхні тіла спирт швидко знизить температуру тіла хворого.
4
Щоб приготувати перцівку, потрібно в 0,5 л горілки покласти 1-2 стручки гіркого червоного перцю і поставити настоюватися в темне місце як мінімум на добу. Корисно не тільки розтирати хворого перцівкою, а й приймати її всередину по 50 г тричі на день. Так можна не лише вилікуватися, але і запобігти хворобу на самому її початку.
5
Корисні при простудних захворюваннях і горілчані компреси. На застуженние органи кладуть ганчірочку, змочену в розчині (1 частина горілки на 2 частини води). Зверху накладають утеплює шар (можна вату) і фіксують компрес пов'язкою. Залишають його на всю ніч. Добре допомагає такий компрес при ангіні, коли його роблять на хворе горло.