Як зменшити кісточки на ногах. Як зменшити пальці на ногах.

Кісточки на ногах - в буквальному сенсі слова болюче питання багатьох. Це те, що змушує страждати від болю навіть в самій якісної і зручного взуття. Те, що не дозволяє витримувати тривалі піші прогулянки. Те, що робить придбання стильного і модного взуття безглуздим, оскільки ходити в ній буде суцільним мукою, адже це не тільки причина болю, а ще й косметичний дефект, з яким стикаються переважно жінки після тридцяти.
Вам знадобиться
  • Хірург-ортопед, пальцеві коректори, йод, відвар трав, хвилин п'ятнадцять часу, бажано ввечері.
Інструкція
1
Визначте причину виникнення кісточок на ногах. Можна виділити серед факторів ризику наявність зайвої ваги, порушення водно - сольового балансу в організмі, гормональний дисбаланс, спадкове або набуте плоскостопість.
2
Найперший, радикальний, рекомендований лікарями - ортопедами, - оперативне втручання. Операція зовсім не складна, через кілька днів пацієнт уже буде на ногах, єдина умова - в реабілітаційний період, що триває 4-5 тижнів, носити найпростішу і зручне взуття без каблука. Зверніть увагу - навіть найпростіша операція може спричинити найсерйозніші наслідки.
3
Спосіб другий, консервативний - як профілактична та лікувальна міра - постійно носити пальцеві коректори, устілки - супінатори та інші ортопедичні пристосування, що зберігають природне положення стопи під час навантаження. Незручність у тому, що всім цим треба користуватися постійно.
4
Третій спосіб - місцеве застосування лікарських препаратів. Спосіб дієвий, якщо про процедуру не забувати і проводити регулярно протягом двох місяців. Гарненько розпарити ноги у відварі трав, що містять ефірні масла - подорожник, шавлія, м'ята. Потім необхідно насухо витерти ноги і помассажіровать. Безпосередньо на кісточку нанести йодистого сітку ватною паличкою.
Зверніть увагу
Йодна сітка допомагає виявити брак йоду в організмі - треба нанести її на внутрішню сторону зап'ястя і почекати кілька хвилин. Якщо від сітки не залишилося й сліду, це перший сигнал організму про підвищену потреби в йодних з'єднаннях.
Корисна порада
Процедуру нанесення йодної сітки на кісточку слід проводити регулярно, щодня, протягом хоча б двох місяців. Йод, як антисептик, допомагає призупинити запальні процеси і утворення солей. Крім того, треба не забувати про водний баланс організму, і щодня випивати до двох літрів чистої води.