Як їсти хліб.

Хліб присутній в раціоні майже кожної людини і є унікальним продуктом - ми можемо вживати його щодня, і він ніколи не набридає.

Вважається, що перший хліб з'явився більше 15 тисяч років тому, а печені вироби - близько 7 тисяч років тому. У світі існує величезна кількість різних сортів хліба, тільки в Росії налічується декілька сотень. До того ж, постійно з'являються нові. До хліба в нашій країні завжди ставилися з повагою, він вважався символом благополуччя і достатку.

Чи дійсно шкідливо їсти хліб?

Останнім часом багато говорять і пишуть про шкоду хліба і хлібобулочних виробів . Рекомендують навіть зовсім виключити хліб з раціону. Частка правди в цих словах є, проте не все так просто. У зерні пшениці міститься практично вся таблиця Менделєєва. Це і вітаміни (Е, А, F, групи В), і мінерали (селен, кобальт, магній, цинк, мідь, натрій, хлор, йод, калій, марганець). Всі ці речовини є дуже корисними, вони необхідні організму людини. Однак утримуються вони в зародку зерна і його оболонці, тобто саме тих частинах, які при обробці потрапляють у відходи. Елітна біле борошно вищого сорту складається в основному з крохмалю. Виходить, білий хліб є досить калорійним, проте не приносить майже ніякої користі - від мінералів і вітамінів в ньому залишається не більше 30%. Через два тижні навіть це мала кількість стає неактивним. На думку багатьох медиків і дієтологів, постійне вживання в їжу виробів з борошна вищого сорту сприяє розвитку шлунково-кишкових, серцево-судинних, онкологічних та ендокринних захворювань.

Який хліб слід вживати в їжу?

Правильно їсти хліб з додаванням житнього борошна або висівок. Сірий хліб повільніше засвоюється і містить набагато більше необхідних організму речовин. Найкориснішим вважається хліб з висівками, так як вони здатні поглинати алергени і токсини. До того ж, висівки зміцнюють імунітет і насичують організм вітамінами, білками і клітковиною. В висівковий хліб високий вміст нікотинової кислоти, яка перешкоджає виникненню шлунково-кишкових захворювань і атеросклерозу.

Як правильно їсти хліб: етикет

Хліб слід брати з загальної тарілки НЕ виделкою, а рукою. Правильно їсти хліб, відламуючи маленькі шматочки лівою рукою. Ікрою, паштетом або маслом слід намазувати тільки ту частину хліба, яку ви збираєтеся з'їсти. При цьому його необхідно покласти на тарілку і притримувати рукою. Якщо ж ви намажете шматок хліба повністю, його слід з'їсти, користуючись ножем і вілкой.Согласно правилам етикету, не можна підбирати хлібом залишився соус або шматочки їжі, а також тримати хліб на долоні, коли намазуєте його.