Як розвивати в дитині посидючість.

Важлива якість, яке допоможе дитині у навчанні та подальшому дорослому житті, це посидючість . Усидливі люди краще запам'ятовують інформацію, мають більш розвинене мислення і логіку, вони більш уважні і результативні. Щоб усі ці якості були у дитини, необхідно розвивати посидючість щоденно.
Інструкція
1
Щойно дитина народилася, звертайте увагу, на яких предметах він найчастіше зосереджує свою увагу. Допоможіть йому якомога довше розглядати і вивчати одну і ту ж річ, з'ясовувати якими функціями вона володіє.
2
На перших заняттях малювання з дитиною додавайте невелику деталь до малюнка малюка, щоб він, розвиваючи спостережливість, знайшов, що саме змінилося в його зображенні.
3
Під час гри з дітьми на власному прикладі показуйте, як необхідно виконувати поставлену задачу. Залучайте до ігор всю сім'ю, це допоможе пробуджувати в малюку інтерес до виконання умов гри і розвивати в дитині посидючість .
4
Вибираючи розвага, гру, вправи для дитини, завжди враховуйте його вікові особливості. Будь-яку гру привчайте дитину доводити до логічного завершення. Наприклад, після ліплення пластилінових фігурок залишки пластиліну повинні бути прибрані в коробочку, розкидані деталі конструктора зібрані в контейнер для його елементів, після заняття малюванням пензлики повинні бути вимиті, а брудна вода з стаканчика вилита.
5
Якщо ваша дитина робить щось дуже повільно, не квапте його. Найважливіше на даному етапі, щоб він навчився все доробляти самостійно.
6
Під час занять з дитиною не спілкуйтеся з ним в наказовому тоні. Намагайтеся всі завдання виражати у формі прохання.
7
Не купуйте дитині дуже багато іграшок. Велика розмаїтість чинить негативний вплив на здатність сконцентрувати увагу. Чим менше іграшок у дитини, тим більшу цінність вони для нього представляють. Серед безлічі продаваних іграшок вибирайте ті, які в першу чергу мають розвиваючу функцію. Якщо у дитини вже накопичилося багато іграшок, приберіть частина з зони доступу дитини і періодично міняйте приховані іграшки з тими, які доступні для дитини в будь-який момент.
8
Серед різних занять творчістю, що вимагають концентрації уваги малюка, допоможіть дитині вибрати те, яке йому найбільше до душі. Допоможе у розвитку посидючості як малювання та ліплення, так і захоплення аплікацією, вишивкою, бісероплетінням.