Як розламувати кокос.

Манящий своїм ароматом, але в теж час неприступний плід, так і хочеться спробувати. Але не тут-то було, його ще потрібно розламати і при цьому не пролити дуже смачний сік, якого і так не дуже багато. Знаючи слабкі місця кокоса , на це піде зовсім небагато часу. Звичайно, все буде не як у знаменитій рекламі, вам доведеться докласти трохи зусиль і спритності, щоб кокос розламався на декілька частин.
Інструкція
1
Обов'язково помийте горіх, при розколюванні всередину можуть потрапити бактерії, яких напевно достатньо на поверхні кокоса .
2
Знайдіть темні оченята, вони розташовуються на одній зі сторін горіха. Візьміть ніж і зробіть два отвори в районі вічок, а сік випийте через пластмасову трубочку або акуратно вилийте в склянку. Деякі люди використовують більш хитрий спосіб добування соку - дриль. Якщо у вас є прилад, можете зробити отвори ім.
3
Розділіть кокос на три частини, потім сміливо розколіть його тупий частиною ножа, відмірявши 1/3 від темних очок, з яких ви виливали сік. В цьому місці плід має найменшу щільність і легко розколюється на дві частини. Якщо дива не сталося, можливо, плід був недозрілі. Повторіть спробу, але якщо нічого і в цей раз не вийде, залиште затію на кілька днів.
4
Якщо кокос сам не розколовся на дві частини, а утворилася лише тріщина, вставте ніж всередину і розламати горіх. Найскладніше справу зроблено, залишилося розколоти м'якоть на потрібні шматочки і насолоджуватися горіхом, правда, м'якоть жорстка, але смачна.