Як проростити насіння огірків. Пророщування насіння огірків.

Для пророщування насіння огірків існує кілька способів передпосівної обробки. Правильно оброблені насіння дають більш дружний і рясний урожай і виносять короткочасне зниження температурного режиму, чого при звичайному посіві досягти не вдається.
Інструкція
1
Спочатку потрібно зробити відбір насіння для виявлення повновагих, які дадуть сходи. Для цього їх слід опустити в солоний розчин. Розчиніть в 1 літрі води 2 чайних ложки солі без добавок. Опустіть насіння на 15 хвилин. Все, які спливли вгору - видаліть, що залишилися промийте проточною водою.
2
Відразу опустіть насіння в слабкий розчин марганцівки для знезараження на 15-20 хвилин.
3
Промивати після марганцівки не потрібно. Помістіть насіння у вологу серветку, просочену мінеральними добривами. Для просочування серветки розчиніть 1 чайну ложку будь-якого комплексного добрива в 1 літрі води.
4
Через добу поставте ємність з замоченими огірками для гарту на нижню полицю холодильника на 12-15 годин.
5
Висівати потрібно відразу після того як насіння чуть-чуть пріоткроются, тобто проклюнутся. Для цього постійно розвертайте серветку і перевіряйте. Якщо більша частина насіння прочинилось, то пора висівати. Якщо цей момент пропустити, і вони сильно проростуть, врожайність різко знизиться, сходи будуть слабкі й рідкі.
6
Висівати необхідно в добре прогріту родючий грунт.
7
Можна зробити посів розсадним способом. Для цього висівається по дві-три штуки в торф'яні горщики. Після сходів залишати одне найсильніше рослина. Висівати можна за 30-40 днів до посіву під укриття в грунті. Горщики висаджують, заглубив рослина до сім'ядольних листків. Якщо батоги починають в горщиках переростати, їх підв'язують до тонкого пруту.
8
Доки не мине загроза заморозка, огірки слід тримати під укриттям. Потім плівку знімають і прив'язують рослину до шпалери.
9
Догляд полягає в підгодівлі, поливі і формуванні батогів.