Як їсти креветки. Як дістати м'ясо з креветки відео.

Креветки є джерелом білка і різних елементів, які необхідні людському організму. В них міститься велика кількість йоду і кальцію, який корисний для імунної системи, нирок, щитовидної залози, м'язової системи. Цинк благотворно впливає на стан нігтів і шкіри, калій є незамінним елементом для серцево-судинної системи. Креветки також насичують організм сіркою, залізом, фосфором і свинцем. В них містяться вітаміни А, Е, В 12, D.

Креветки можна вживати всім, навіть дітям, природно, за відсутності харчової алергії. Правильно їсти креветки один-два рази на тиждень. В них міститься холестерин, тому вони не підходять для щоденного вживання.

Як вибрати креветки

Свіжоморожені креветки не повинні мати неприємного запаху, а також чорних плям і кілець на лапках - це ознака старої або зіпсованої креветки. Деякі продавці позбавляються від чорних плям за допомогою хімічного розчину. Це можна визначити по горбах або жовтим плямам. На перемороженних креветках є білі сухі місця. Слід розморожувати креветки поступово - спочатку вони повинні полежати в холодильнику, потім при кімнатній температурі. Так в них збережуться всі корисні речовини.

Хороший тон: як правильно їсти креветки

Неочищені креветки цілком можна їсти руками. Їх слід очищати і класти в рот, відкладаючи панцир на спеціальну тарілку. Руки потрібно обполіскувати в чаші з водою і лимоном, яка подається для цих цілей, або використовувати вологі рушники. Деякі вважають за краще є неочищені креветки, використовуючи вилку для омарів. З її допомогою можна дістати з хвостового плавця м'ясо. Цим способом можна скористатися, якщо вам подають великі креветки. Смажені креветки зазвичай подають очищеними, з шматочком панцира на хвості. За цей кінчик можна взяти креветку і вмочити її в соус. Слід відкусити очищену частину, а залишок відкласти на тарілку. Креветки можуть подаватися в якості першої страви. Правильно їсти креветки в бульйоні цілком, якщо вони маленькі. Великі креветки слід обробляти виделкою, при цій тарілку потрібно притримувати лівою рукою. Ніж в цій ситуації не застосовується. Для коктейлю з креветок або інших морепродуктів використовують спеціальну вилку. Креветка наколюється на вилку і відправляється в рот. В коктейлях рідко трапляються великі креветки, але якщо зустрінете таку, просто відкушуйте по шматочку, наколів її на вилку.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HjwBBNZD1jE