Як визначити розмір на око.

Одяг сидить ідеально тільки в тому випадку, якщо правильно підібраний розмір . Навряд чи з цим твердженням хтось сперечатиметься. Але не всі можуть правильно визначити потрібний розмір по етикетці на одязі. Крім того, враховуючи індивідуальність кожного з нас, двоє людей з однаковим розмір ом одягу виглядатимуть в одному і тому ж костюмі абсолютно по-різному. Тому основне завдання - навчитися підбирати одяг, який вигідно підкреслить саме ваші достоїнства, а можливі недоліки приховає. Зупинимося на основних моментах, які допоможуть вам у виборі потрібного розмір а одягу.
Інструкція
1
Перш за все слід звертати увагу на країну, у якій зроблена одяг. Наприклад, купуючи одяг, вироблену в Росії чи Україні можна орієнтуватися на зростання плюс-мінус три сантиметри. Ще одна мірка, на яку слід звернути увагу - обхват грудей. Попередньо слід виміряти свій обхват грудей і розділити його на два. Отриманий результат і буде відповідати вашому розмір у одягу. Якщо ж число вийшло дробовим, то округлення краще робити в більшу сторону, так як менший розмір візуально збільшує фігуру. Обхват стегон допоможе визначити вашу повноту, від обхвату стегон слід відняти обхват грудей, залежно від результату це може бути перша, друга, третя або четверта повнота.
2
Перейдемо до виробників одягу з інших країн. Порівнюючи вироби світових виробників, можна зробити висновок, що до країн з «великими» розмір ами відносяться Австрія, Німеччина, Швейцарія, а до країн з «маленькими» розмір ами - Англія , Італія, Франція і деякі інші. Тому орієнтуватися на розмір можна тільки умовно, остаточний вибір можна робити тільки після безпосередньої примірки.
3
А що робити тим, хто вирішив скористатися послугами інтернет-МЕГАЗІН для покупки одягу? В цьому випадку слід, скориставшись підказкою, найретельнішим чином зняти всі рекомендовані мірки, а потім порівняти їх з даними в таблиці розмір ами. Крім того можна скористатися послугами менеджера для уточнення відповідності розмір ов моделі вашим реальним розмір ам.
Зверніть увагу
У всьому світі прийнято маркувати одяг буквами або цифрами, але, на жаль, орієнтуватися на ці розміри можна не завжди, через підробки і не відповідності прийнятим в Росії розмірам.
Для побудови викрійки необхідно знати декілька розмірів, в тому числі обсяг стегон. Мірки необхідно знімати точно, інакше зшита за викрійці одяг вийде занадто обтягує або, навпаки, мішкуватою. Знімати мірки найкраще з помічником, щоб зберегти правильне положення тіла.
Вам знадобиться
  • - сантиметрова стрічка;
  • - папір;
  • - олівець.
Інструкція
1
Зніміть з себе все зайве. Знімати розмір стегон найкраще в тонких трусиках або взагалі на голе тіло. У будь-якому випадку необхідно зняти брюки або спідницю, так само як і обтягуючі колготки. Брюки, особливо з щільної тканини, додадуть до реальної міркою пару-трійку сантиметрів, а то й більше. Якщо на вас обтягуючі колготки, не дивуйтеся, що розмір вийде менше сьогодення.
2
Встаньте прямо. Ступні поставте паралельно. Руки злегка підніміть і зігніть в ліктях, щоб не заважати помічникові. Якщо ви будете знімати мірку самостійно, вам доведеться постійно стежити за становищем фігури, особливо ніг. Зігнуте коліно неминуче призведе до похибки.
3
Запропонуйте помічнику докласти кінець сантиметра до середини вашого живота, на рівні пупка. Притримувати сантиметрову стрічку можете і ви. Далі вона йде вниз навскоси, до самої опуклою частини сідниць, проходить паралельно талії і повертається у вихідну точку. Слідкуйте за тим, щоб стрічка не провисала, але в той же час і не надто натягувалася. Вона не повинна і перевертатися. Сантиметр градуируется з двох сторін, і результат необхідно дивитися на тій, з нульової відмітки якої ви почали процес.
4
Для викрійки брюк вам може знадобитися не тільки загальний обсяг стегон, але і обхват верхній частині ноги. Поставте ногу на стілець і розслабте її. Охопите сантиметровою стрічкою стегно на відстані приблизно в 5 см від промежини. Переконайтеся в тому, що стрічка не перекрутилася і подивіться результат.
5
Якщо ви знімаєте мірки не для викрійки, а просто хочете проконтролювати, наскільки зменшився обсяг ваших стегон, можете проводити вимірювання і самостійно. В цьому випадку не особливо важливо, буде ваша фігура в цей момент трохи перекошена чи ні. Головне, щоб умови при всіх вимірах були однаковими. Загальні правила ті ж, що і при знятті мірок для викрійки, але невелика похибка особливої ролі не грає. Для контролю зручно скласти таблицю з двох стовпців. У першому проставляйте дати, у другому - розмір. Чи не контролюйте обсяг стегон занадто часто. Краще це робити через тиждень або навіть раз на два тижні.
Зверніть увагу
Для побудови викрійки використовується не повний об'єм стегон, а полуобхват.