Як зробити безкозирку.

Робити безкозирку в звичайному житті доводиться не часто. Приводом може стати свято в школі, дитячому садку. Щоб самостійно зробити безкозирку , вам потрібно запастися необхідними матеріалами та ознайомитися з порядком дій.
Вам знадобиться
  • Пластикова пляшечка об'ємом 0,5 літра, чорна стрічка (краще атласна) шириною п'ять сантиметрів і завдовжки вісімдесят сантиметрів, відріз білої тканини (50х100 см), прокладка для щільних тканин, трохи золотистої тканини для обробки, клей ПВА.
Інструкція
1
Виріжте з пластикової пляшки смугу шириною п'ять сантиметрів, згорніть її в кільце. Кільце закріпіть скріпкою. Кільце має добре вдягатися на голову дитини, добре триматися і не сповзати вниз.
2
Обріжте зайве, залишаючи один сантиметр внахлест. Виміряйте довжину вийшла смуги, розрахуйте внутрішній і зовнішній діаметр. Побудуйте викрійки.
3
Околиця зробіть з відрізу чорної тканини, складіть навпіл лицьовою стороною всередину. Потім стачайте, вставте всередину пластикову смужку, скріпіть її степлером, проклейте, зшийте. З білої тканини викроїте тулію, залишаючи припуски в один сантиметр.
4
Також викроїте верхню частину безкозирки. Зшийте частини між собою. Потім з золотистою тканини виріжте букви, продублировав тканину підкладкою. Букви приклейте до околиші якоря до атласною стрічці. Зберіть і зшийте безкозирку . Головний убір для малюка готовий. Сподіваємося, що він принесе чимало радості хлопчику-морячку.