Як розмовляти з малюком.

Мова дорослого, яка звернена до дитини, у нього викликає радість і максимальну увагу, оскільки служить найбільш значним ознакою саме того, що дорослий вступає в спілкування з ним.
Інструкція
1
З тим, що розмовляти з дитиною потрібно кожен день з моменту його народження, згодні всі. Та й як не розмовляти з власним сином або дочкою, якщо бачиш, наскільки це подобається немовляті. Але тільки не потрібно робити грубих помилок у спілкуванні з малюком , дитина просто не зрозуміє, якщо ви почнете розмовляти з ним високовчений слогом.
2
Ваша дитина з народження дуже чутливий до мови батьків, але щоб він зрозумів, що з ним говорите саме ви, і звик до промови, перед початком «розмови» постарайтеся заволодіти його увагою. Починати завжди потрібно з простих слів. Вони добре запам'ятовуються і постійно зустрічаються у вашій мові.
3
З ростом дитини ускладнюється і його мова, і якщо ви думали, що у вашої дитини її просто немає, то ви глибоко помилялися. Якщо пам'ятаєте, то коли ви говорите що-небудь дитині, то у відповідь чуєте його «слова». Це дійсно слова, для малюка вони так само зрозумілі, як для нас з вами рідна мова. В цьому сенсі завдання навчити дитину говорити дуже схожа на просте вивчення іноземної мови. Багато з моментів нашої мови дуже складні для малюка, так, наприклад, малюкам дуже важко дається розуміння займенників. Ми з легкістю використовуємо їх в повсякденній мові, але для дитини сказане нами «ти» ще не скоро перетвориться в його внутрішнє «я».
Зверніть увагу
Тільки не потрібно довбати дитині постійним повторенням одного і того ж. Щосекундне «мама, мама, мама ...» не дасть вам нічего.Деті вже з народження є особистостями і вже тільки тому унікальні. Не варто засмучуватися, якщо дитина сусідів вже каже, а ваш ще немає. Можливо, йому просто не вистачає спілкування з однолітками, або він заговорить завтра. Вірте в своїх дітей, і вони вас не розчарують.
Корисна порада
Не варто читати йому вголос теорію математичного аналізу або роботи Аристотеля, дитина вас не зрозуміє. Пам'ятайте, що здатність говорити розвивається набагато пізніше, ніж уміння розуміти.