Як зробити зі старої сумки нову. Що можна зробити зі старої сумки.

Багато жінок, дівчата і навіть дівчатка в якості основного доповнення до свого вбрання воліють дамські сумочки. Але сучасні жіночі аксесуари практично всі однотипні, а нам так хочеться бути індивідуальною і неповторною. Хочеться чогось нового, такого, чого немає ні в однієї дівчини. От тільки задумавшись про це, відразу ж виникає запитання: а де ж взяти таку оригінальну і незвичайну сумочку або де її купити? Все дуже просто. Якщо у вас є добра бабуся, або ж у мами мається її спадок, то, можна знайти стару сумку. Навіщо? З неї при невеликих зусиллях ви можете зробити нову і досить красиву сумочку.
Вам знадобиться
  • Стара бабусину сумочка, фурнітура, фантазія і ваші старання.
Інструкція
1
У всіх старих сумочок ручки зовсім примітивні, тобто, для початку нам треба позбудеться них і замінити на нові стильні.
2
Приберіть зайві лакові вставки, які досить часто бувають на старих сумках збоку. Це зараз зовсім не актуально, і вони будуть тільки заважати вам, створювати свій шедевр. Для цього вам потрібно потерти їх наждачним папером в різних напрямках для кращого стирання.
3
Якщо на сумочці присутня металева фурнітура, то її слід гарненько відполірувати - це можна зробити за допомогою спеціальних паст або за допомогою тієї ж наждачного паперу тільки дрібної.
4
Якщо ви хочете прикрасити свою сумочку, можете обшити її бісером з передньої сторони. Для створення нової ручки можна використовувати товстий кручений шнур і дріт, при цьому дріт повинна бути пружною. З двох кінців зробіть петлі. Після чого цей дріт потрібно оповити шнуром. Потім прикріпіть ручку до сумочки, аксесуар готовий!
Зверніть увагу
Найголовніше - не перестарайтеся. Якщо вам раптом захочеться прикріпити якісь оригінальні штучки на сумку, це цілком допустимо, але все добре в міру!
Корисна порада
Якщо у вас немає бажання возитися з бісером і наждаком, можна взяти відріз трикотажу (ваш старенький светр), вирізати з нього прямокутник і обтягнути стару сумку. В'язані сумки зараз в моді.