Як зробити дитячий стільчик для годування. Як самому зробити дитячий стільчик.

Діти ростуть швидко. Озирнутися не встигнеш, а вони вже хочуть робити все як дорослі. Є лежачи, напівлежачи або у мами на колінах їм уже не подобається і приходить час коли дитину потрібно саджати за обідній стіл разом з дорослими. Саджати дитину на дорослий стілець небезпечно, тримати на колінах незручно, самий логічний вихід - придбати або зробити самому спеціальний стільчик для дитини.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили зробити стільчик самостійно, то тут політ вашої фантазії нічим не обмежений, але є деякі рамки і вимоги. Насамперед завжди вимоги до матеріалу, саме екологічне і безпечне - це, природно, дерево.
2
Далі розміри. Жорстких стандартів на висоту обіднього столу не існує, висота обіднього столу варіюється від 72 до 76 см. Виробники виходячи зі своїх міркувань можуть виготовляти столи і вище і нижче вказаної межі. Визначитися з розмірами майбутнього дитячого стільчик а можна дуже простим способом. Головна величина, яка нас цікавить - це відстань від поверхні сидіння до поверхні стола. Тіло дитини має в першому наближенні ті ж пропорції, що і тіло дорослої людини. Заміряйте відстань від поверхні сидіння до поверхні стола на прикладі вашого улюбленого стільця на кухні і знаючи своє зростання, ви отримаєте пропорцію для дитячого стільчик а.
3
Обов'язковими вимогами так само є наявність підлокітників і відсутність високої спинки (вище голови дитини). Бажаними вимогами є наявність окремої стільниці з бортиками і штатними місцями для склянок, упора для ніг і ременя безпеки.
4
На ринку присутня велика різноманітність найрізноманітніших моделей дитячих стільчик ов для годування. Саджати дитину за загальний обідній стіл можна, починаючи з шести місяців, коли дитина навчиться впевнено сидіти, його хребет зміцніє для сприйняття такого навантаження і цей стільчик може прослужити вам до трирічного віку вашої дитини.
5
Якщо ви вирішили придбати стільчик для дитини в магазині і у вас достатньо місця на кухні, придивіться до стільчик ам на коліщатках, але з обов'язковою наявністю гальм і бажано з усіма атрибутами, перерахованими вище.
Зверніть увагу
Але, особливої складності ця робота теж не представляє. В інтернеті можна знайти безліч рекомендацій і покрокових інструкцій з докладним описом як зробити дитячий стільчик для годування своїми руками. Можна знайти докладні описи виготовлення стільчика з підсобних матеріалів, але якщо виконати роботу з нуля, використовуючи новий матеріал, то таке сидіння для дитини вийде нічим не гірше фабричних.
Корисна порада
Як зробити стільчик для годування своїми руками. Для виготовлення цього предмета меблів для дачі нам знадобиться: 1. Дорослий стілець з суцільною спинкою. Такий стільчик дуже зручний тим, що не вимагає багато часу на свою споруду, обійдеться вам дуже дешево і його висота оптимально розрахована для годування. Але дитячий стільчик для годування можна зробити, використовуючи не тільки вже готові елементи, а й практично з нуля.