Як зробити кораблі із сірників. Як зробити з сірників корабель.

Зі звичайних сірників можна зробити безліч цікавих виробів. Найчастіше з сірників роблять будиночки, а ми спробуємо зробити макет корабля, причому без використання клею. Знадобитися для цього близько 6-7 коробок сірників , монетка, підставка (можна використовувати коробочку з-під диска) і кусачки.
Інструкція
1
Візьміть підставку, покладіть два сірники паралельно один одному на відстані близько 2.5 см. Зверху покладіть шар з 8 сірників , а потім перпендикулярно цьому шару ще один такий же.
2
Тепер кладете так званий колодязь, що складається з 7 рядів. Зверху викладайте шар з 8 сірників так, щоб головки дивилися в протилежну сторону від нижнього ряду. Далі викладайте ряд з 6 сірників перпендикулярно попередньому і протилежно нижньому ряду, зверху покладіть монетку.
3
Тепер по кутах колодязя вставте 4 сірники так, щоб головки дивилися вгору. Таким же чином укладаєте і залишилися сірники і виймаєте монетку.
4
Візьміть вийшла конструкцію в руки і стисніть кубик з усіх сторін, щоб зробити сірники рівними по кутах (робити це потрібно акуратно, щоб не зламати). Тепер переверніть вийшло догори ногами і вставте вертикальні сірники, які служать стінок. Горизонтальні стінки викладайте головками по колу.
5
Тепер потрібно витягнути по п'ять верхніх сірників , але не до кінця, а у вигляді драбинки, а потім поставити кораблик на дно. Далі між витягненими сірниками укладіть валетом 2, 4 і 6 сірників відповідно (останній ряд закріпіть між третьою і четвертою витягненої сірником). Паралельно четвертої витягненої сірнику встановіть 7 сірників , які будуть притискати весь щільний ряд. Нахилені сірники закріпіть між верхніми, витягненими і нижніми сірниками, потім сірники потрібно трохи піджати.
6
Приступаємо до виготовлення корми. Для цього вийміть нижній центральний ряд з 7 сірників і вставте зміцнюючий ряд з 7 сірників , розташувавши їх збоку головками на себе так, щоб їх хвостики вилізли з іншого боку (це третій ряд знизу, він повинен бути вільний). З цього ж боки вставте 4 сірники і ще по 4 сірники з боків.
7
Тепер викладайте щільні ряди сірників і вставляєте 9 сірників зверху для того, щоб притиснути ці ряди. Поставте похилі сірники і притисніть вийшла конструкцію. Кораблик майже готовий, на верхній палубі можна увіткнути кілька головок сірників для прикраси.
Фігурки та головоломки з сірників , напевно, хоч раз в житті робив кожен - і багато хто знає, як робити прості сірникові будиночки. При цьому сірники є універсальним виробним інструментом - з них можна робити масу різноманітних фігурок і нескладних скульптур. Наприклад, з простих сірників можна за невеликий період часу, без використання клею та інших пристосувань, зробити оригінальний кораблик, і в цій статті ви дізнаєтеся, як його зібрати.
Інструкція
1
Візьміть кілька сірникових коробок - для створення кораблик а вам вистачить шести-семи упаковок сірників . Також вам знадобиться звичайна монетка, кусачки або різак. Візьміть рівну поверхню для роботи - книгу або коробочку від компакт-диска, і покладіть на неї паралельно два сірники.
2
Відстань між сірниками повинне бути трохи менше їх довжини. На дві паралельних сірники укладіть вісім сірників перпендикулярно, формуючи квадратну основу кораблик а. Потім перпендикулярно першому шару накладіть ще один шар з восьми сірників , покладених один поруч з одним.
3
Тепер починайте викладати з сірників колодязь, направляючи головки сірників в одну сторону, поміщаючи сірники один на одного по колу. Сформувавши колодязь, зробіть йому «дах» з шести сірників , покладених перпендикулярно нижньому ряду, і притисніть верхній шар монеткою.
4
По кутах колодязя акуратно вставте головками вгору чотири сірники, притискаючи монетку пальцем. Потім вийміть з фігурки монетку і стисніть вийшов куб, щоб зробити його більш щільним і рівним. Переверніть кубик і по його периметру вставте декілька вертикальних сірників .
5
Надавите знизу на п'ять сірників , щоб у верхній частині будиночка вони виступали назовні у вигляді драбинки. Укладіть між ними три щільних ряду з сірників . У нижньому ряду укладіть два сірники головками в різні боки, в середньому ряду - чотири сірники, в третьому ряду - шість сірників .
6
Затисніть третій ряд між третьою і четвертою піднятою верхньою сірником. Вставте ще сім сірників так, щоб вони опинилися на одному рівні паралельно четвертої сірнику. Між цими сірниками вставте похилі сірники. Стисніть конструкцію, щоб вона стала нагадувати похилий дах будиночка.
7
З нижнього ряду витягніть назовні сім сірників і вставте стільки ж сірників для зміцнення конструкції, так, щоб головки дивилися прямо на вас. Зверху застроміть в конструкцію дев'ять сірників , притискаючи попередні ряди.
8
бічну частину кораблик а ви можете зміцнити додатковими сірниками, вставленими в четвертий знизу ряд. Встановіть ще один ряд похилих сірників і знову стисніть фігуру.
9
Витягніть два сірники з носової частини, але не до кінця, щоб сформувати бортик на носі корабля. Укладіть туди два ряди з чотирьох і двох сірників . Тепер вам залишилося зробити з дев'яти сірників , вставлених в дах вертикально, трубу, і прикрасити кораблик відрізаними сірниковими головками.