Як зробити гарний манікюр в домашніх умовах. Як зробити простий і красивий манікюр в домашніх умовах.

Щоб зробити красивий манікюр в домашніх умовах потрібно зовсім небагато - 40 хвилин, невеликий набір інструментів і знання правил виконання класичного манікюр а. Оволодівши технікою виконання обрізного манікюр а, ви завжди зможете привести свої нігті в порядок, не вдаючись до дорогих послуг майстрів.
Інструкція
1
Для виконання обрізного манікюр а вам будуть необхідні щипчики-накожніци або ножнички для кутикули, пилочка, топірець-лопаточка або дерев'яна паличка для кутикули і рідина для зняття лаку. Добре, якщо у вас знайдеться масло для розм'якшення шкіри навколо нігтів.
2
Почніть зі зняття лаку. Змочіть вату в рідині і прикладіть на кілька секунд до нігтя, а потім зітріть - лак зніметься легко і швидко.
3
Подрежьте, якщо це необхідно, всі нігті до однакової довжини. Щоб манікюр був красивим, не залишають нігті різної довжини.
4
Пилочкою надайте нігтям красиву форму. При підпилюванні пилку прикладають до кута нігтя під кутом 45 градусів і починають підпилювати тільки від куточка нігтя до центру. Якщо ви будете підпилювати нігті від центру до куточків, то ніготь почне розшаровуватися. Рухи при підпилюванні нігтів повинні бути довгими, плавними, не треба робити уривчастих рухів. Для підпилювання нігтів вибирайте сапфірові або скляні пилочки, не так сильно псують нігті. Залиште металеві пилочки професіоналам.
5
Коли нігтям додана потрібна форма, наберіть в миску теплу воду, капніть будь мильне засіб або просто киньте шматочок мила. Змастіть шкірку маслом для кутикули і опустіть нігті в воду на 10 хвилин. Коли шкіра навколо нігтя стане м'якою і побіліє, можна приступати до наступного кроку - відсунення кутикули.
6
За допомогою палички або топірця-лопаточки відсуньте з нігтя кутикулу і трохи відсуньте від нігтя бічні валики. Проробляти ці операції необхідно дуже обережно, так як кутикула захищає підставу нігтя, і будь-яке її пошкодження може привести до відростання нерівного нігтя.
7
Коли омертвевшая шкірочка відсунута, візьміть щипчики або ножиці і, починаючи тільки від кута нігтя, не відриваючи інструмент від нігтя, зрізайте бічній валик. Зрізавши бічній валик, переходите до кутикули. Зрізають дуже акуратно, пам'ятаючи, що не можна глибоко вирізати кутикулу, та й зранена шкіра не додасть краси манікюр у. Коли зрізана кутикула, від другого куточка нігтя зрізайте бічній валик. Зріжте шкірку на всіх нігтях.
8
Щоб закінчити обрізний манікюр , промассируйте руки отшелушивающим кремом, обполосніть і змастіть кисті рук поживним кремом. Якщо ви хочете покрити нігті манікюр вим лаком, то видаліть жир з нігтів, нанесіть обов'язково спочатку базове покриття під лак, потім два шару манікюр ного лаку і закріпіть манікюр лаком-закріплювачем.