Як пов'язати дитячу шапку гачком. Як в'язати шапочку у відео для дітей.

Рукотворні вироби завжди були і будуть в моді, тому що привертають увагу своєю неповторністю та оригінальністю задумки. Шапочка, майстерно пов'язана гачком і доповнена елементами декору, безсумнівно, виконає не тільки основне своє функціональне призначення, але і стане чудовою прикрасою дитини.
Вам знадобиться
  • Пряжа (альпака, мохер, ангора), гачок
Інструкція
1
Щоб зв'язати дитячу шапку гачком , бажано придбати досить пухнасту пряжу, яка не буде приховувати малюнок вироби і водночас додасть йому необхідний обсяг. Для цієї мети добре підійдуть нитки: ангорка, альпака або змішана пряжа. Особливо об'ємно виглядають букльований нитки. Мохер також досить затребуваний, але потрібно враховувати, що його довгий ворс може стати причиною подразнення особи дитини.
2
Отже, виготовляємо шапочку на дівчинку 5-7 років. Все виріб в'яжеться стовпчиком з накідом.1 ряд: гачком робимо одну повітряну петлю, з якої вив'язувати 12 стовпчиків з накідом.2 ряд: в кожну петлю попереднього ряду пров'язуємо по 2 стовпчики з накидом, тобто всього повинно вийти 24 столбіка.3 ряд: продовжуємо в'язати стовпчиками з накидами за схемою * 2 стовпчики з накидом в одну петлю, 1 стовпчик з накидом в одну петлю * в результаті в ряду всього буде 36 столбіков.4-6 ряди: * 2 стовпчики з накидом в одну петлю, послідовно по одному стовпчику з накидом в 4 петлі *. Потім схема повторяется.7-14 ряди: кожен стовпчик з накидом пров'язуємо в одну петлю.
3
У результаті виходить шапочка, добре облягає голову дитини. Край вироби обв'язуємо фестонами або звичайними стовпчиками. Для контрасту обробляємо край шапки нитками, гармонують по цвету.Украсіть шапочку можна пов'язаними квітами. Добре виглядає подвійний квітка, прикріплений на шапці збоку. Для його виготовлення робимо повітряну петлю і обв'язуємо її (15 стовпчиків). Потім в'яжемо за схемою * 6 стовпчиків з накидом (по 2 в кожну петлю), простий стовпчик *. У наступному ряду повторюємо схему. В результаті вийде квітка з п'яти пелюсток. Таким же чином в'яжемо другий квітка з ниток іншого кольору. Їх можна кріпити на шапку поруч (один трохи вище) або шляхом накладення один на одного. Також можна прикрасити головний убір, простягнутою по нижньому краю, атласною стрічкою. Таким чином, можна пов'язати дитячу шапку гачком навіть починає рукодельніце.Превосходним доповненням буде пов'язаний шарф нитками тієї ж фактури і кольору і прикрашений кистями.
Корисна порада
Занадто пухнасті нитки можуть викликати у дитини роздратування