Як продати діаманти.

Діамант - це огранований природний алмаз, серед дорогоцінних каменів йому немає рівних. Ювелірні прикраси з діамантами покликані підкреслити високий соціальний статус їх власників. Останнім часом діаманти не тільки залишаються предметом розкоші, а й стають вигідним засобом вкладення капіталу.
Інструкція
1
Перш ніж продавати діамант, уважно ознайомтеся з чинним законодавством у сфері обігу дорогоцінних каменів. Ще недавно діаманти ставилися до валютних цінностей, і будь-які операції з ними каралися кримінальною відповідальністю. У Росії з 1998 року правові аспекти угод з дорогоцінними каменями регулюються законом «Про дорогоцінних металах і дорогоцінному камінні».
2
Правила продажу неоправлених діамантів викладені в постанові уряду РФ №55 від 19 січня 1998 року. Згідно з цим документом: «Продаж огранованих діамантів, виготовлених з природних алмазів, здійснюється тільки за наявності сертифіката на кожен камінь або набір (партію) продаваних каменів». Якщо у діаманта, який ви маєте намір продати, немає сертифіката, передайте його в акредитовану лабораторію для оцінки незалежними експертами.
3
Виданий сертифікат підтверджує справжність каменя, фіксує його основні характеристики (масу, колір, чистоту, форму і якість ограновування). Виходячи з експертного висновку, ви можете дізнатися ринкову вартість продаваного діаманта. Для цього скористайтеся вітчизняним або закордонним прейскурантом на діаманти .
4
Законним продавцем діамантів можуть бути фірма або індивідуальний підприємець, у яких є свідоцтво про постановку на облік в Пробірною палаті. Тому будь-яка приватна особа, яка продає діаманти , зобов'язане скористатися послугами вищеназваних посередників.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rsccTxTHgUs
Зверніть увагу
Угода з продажу діаманта буде вважатися законною тільки в тому випадку, коли разом з придбаним товаром покупець отримає товарний чек і сертифікат на природний огранений алмаз.