Як розвивати швидкість читання. краща книга з поліпшення швидкості читання.

Читання - дуже захоплююче заняття, але воно може віднімати досить багато часу, якщо ваша швидкість читання занадто низька. Середня швидкість сприйняття тексту звичайної людини становить від 200 до 350 слів за хвилину, але швидкість може варіюватися залежно від змісту і натренованості. Важливо зберегти розуміння того, що ви читаєте, навіть коли вам вдається домогтися скоро читання. Кілька порад, які дозволять поліпшити швидкість читання будь-якої книги.
Інструкція
1
Ознайомтеся з матеріалом, який ви збираєтеся читати. Перегляньте заголовки, глави, розділи. Складіть загальне уявлення про суть і структуру тексту.
2
Свідомо контролюйте швидкість читання, коли починаєте занурення в текст. Читайте нарочито повільно, якщо вам необхідно добре зрозуміти зміст. Додайте швидкість , пропускаючи слова, якщо текст вам вже знаком.
3
Можна істотно поліпшити свою швидкість , охоплюючи кілька слів в рядку одночасно (замість уявного озвучування кожного слова). Можна спробувати сприймати текст невеликими шматками, тобто читати відразу дві-три рядки. Але для цього буде потрібно терпіння й тренування.
4
Ще один спосіб покращити швидкість читання - це сконцентрувати увагу на ключових словах у реченнях. Ми зазвичай витрачаємо багато часу на прочитання спілок, прийменників і вигуків.
5
Використовуйте ручку або палець в якості акцентного центру для направлення очей по вертикалі або по діагоналі сторінки. Цей спосіб може допомогти уникнути перечитування одного рядка по кілька разів.
6
Складіть власний графік читання, зручний вам. Цілком можливо, що ви не можете зосереджуватися на матеріалі більше однієї години. Виберіть оптимальний час дня, коли ви найбільш сконцентровані і готові для читання.
7
Читайте у відокремленому місці, де ніхто не буде відволікати вас від тренувань.
8
Практика - це найкращий спосіб поліпшити швидкість читання. Чим більше ви читаєте, тим швидше буде виходити.
Корисна порада
Не перестарайтеся в швидкочитанні. Ви можете втратити важливу інформацію в прагненні до швидкості. Чи не перечитуйте текст відразу вдруге, це суттєво знизить швидкість. Якщо ви зовсім не зрозуміли те, що прочитали, поверніться до прочитаного декілька пізніше.