Як їдять грейпфрут.

Цитрусовий плід із специфічним смаком являє собою гібрид апельсина і лимона. Як і всі цитрусові, грейпфрут багатий вітамінами. Крім вітаміну С, в ньому містяться вітаміни В1, Р, D, а також мінеральні солі.

Грейпфрут рекомендують вживати в їжу в період розумового або фізичного напруження, перевтоми, а також під час реабілітації після хвороби. На організм він надає загальну тонізуючу дію, сприяє нормальній роботі кишечника, жовчного міхура і печінки. Рекомендується вживати грейпфрут відразу після покупки або протягом 2-3 днів. Справа в тому, що з часом він втрачає корисні властивості. Величезну користь цей плід принесе тим людям, які їдять грейпфрут правильно, тобто в помірних кількостях. Модна сьогодні грейпфрутова дієта здатна заподіяти організму серйозну шкоду. Грейпфрут при такій дієті їдять натщесерце, що дуже має несприятливий вплив на шлунок, стравохід і порожнину рота, адже фрукт володіє високою кислотністю.

Як правильно їдять грейпфрут

У нашій країні цей гібрид цитрусових вирощується з 1911, проте багато хто все ще не знають, як правильно їдять грейпфрут. Часто його подають розрізаним навпіл, посипаною цукром або цукровою пудрою. М'якоть вичищається спеціальної ложечкою або вигнутим ножем. Також існує цілий ритуал подачі цього фрукта.

  • Спочатку плід миють в теплій воді з содою. Вважається, що мити грейпфрут потрібно до появи цитрусового запаху від шкірки.
  • Потім фрукт насухо витирають і кладуть в тарілку.
  • Шкірку необхідно зрізати зверху по горизонталі так, щоб не зачепити, але оголити м'якоть.
  • З центру грейпфрута виймається «стовпчик».
  • За допомогою чайної ложечки продавлюють м'якоть для утворення соку.
  • У утворилося поглиблення засипають 2-4 ложки цукрового піску, а потім акуратно продавлюють м'якоть і ложкою виливають сік окремий посуд. Що залишився сік переливається разом з м'якоттю.
  • Суміш соку, цукру і м'якоті грейпфрута розливають в келихи або склянки. За смаком можна додати ще цукру.
Важкі плоди грейпфрута ростуть на високому розкидистому дереві гронами по 5-7 штук, за що і отримали свою назву - виноград. Щоб витримати таке навантаження, цьому цитрусові дереву просто необхідно володіти еластичними і міцними гілками. Так воно і є. Визрівання грейпфрута - довгий процес, але, розпочавшись, він може тривати до півроку, оскільки плоди досягають остаточної стиглості не одночасно.
Широку популярність грейпфрут придбав в 19 столітті, хоча вперше ці вічнозелені цитрусові дерева були виявлені на острові Барбадос ще в 1750 році. Великоплідний фрукт увійшов в історію одразу як культурний, оскільки в дикій природі нічого подібного не виявлено. Вчені дійшли висновку, що його появі посприяв природний процес гібридизації між помело і апельсином. Як росте грейпфрут, можна здогадатися з його назви, оскільки в перекладі з англійської це означає «виноградний фрукт».

Грейпфрутове дерево

Тому, хто не раз купував грейпфрути, дуже складно уявити собі виноградне гроно хоча б з 2- 3 плодів, що сягають ваги 500 г. Але, тим не менш, масивні плоди грейпфрута так і ростуть: купчасто, по 5-7 штук, але буває і вдвічі больше.Грейпфрутовое дерево є найвищим з усіх різновидів цитрусових. Воно досягає в середньому висоти 5-7 метрів. Деякі сорти можуть виростати навіть до 12 метрів. Деревина досить еластична і міцна, з гладкою корою сіро-коричневого кольору. Тому гілки здатні утримати таку кількість грубезних плодов.Овальние великі листи грейпфрута в довжину досягають 15-17 см. Вони утворюють густу крислату крону, що представляє собою форму еліпса або кулі. У період цвітіння можна спостерігати дивовижну картину, захоплюючу дух. Дерево покривається великими, до 5 см в діаметрі, білими квітами із запашним ароматом. Це гідність дозволяло грейпфруту довгий час бути тільки декоративним растеніем.В результаті сучасної селекції створено до 20 сортів грейпфрута, які розрізняються за часом визрівання, кольором шкірки і м'якоті. Остання може бути зовсім світлою (майже біла або жовтувата), рожевою або яскраво-червоною. Чим червоно м'якоть грейпфрута, тим він солодший.

В яких умовах росте грейпфрут

Грейпфрут - теплолюбна рослина, тому він воліє субтропічний клімат, як і всі його родичі. У нашій країні це узбережжя Чорного моря, в Америці вирощуванням грейпфрута займаються у Флориді і Техасі. Природно, великі плантації на його батьківщині - в Індії, поставкою грейпфрута в європейські країни спантеличені Кіпр, Ізраїль, Бразилія, Кітай.Растеніе вимогливо до сонячного світла і родючості грунту. Потрібно стежити за достатнім вмістом органіки і мінеральних солей. При дотриманні всіх необхідних умов, грейпфрут починає плодоносити на 4-5 рік. Плоди ростуть і зріють досить довго: від 9 до 12 місяців і знімаються не одночасно. В регіонах, де дозрівання починається у вересні, грейпфрут знімають аж до квітня. В деяких областях дозрівання врожаю припадає на лютий. Так, на острові Хувентуд (Куба), організується в лютому справжнє свято в честь дозрівання грейпфрута, який триває кілька днів і закінчується бенкетом.