Як влаштувати дитину.

Держава обговорює, як впорядкувати організацію планування місць в системі закладів дошкільної освіти, проте на практиці це виглядає дещо інакше. Батьки продовжують стикатися з проблемою того, як потроїти дитини в дитячий сад таким чином, щоб його зарахування не порівнювалася за ціною з надходженням в елітарний ВУЗ.
Вам знадобиться
  • паспорт батька, свідоцтво про народження дитини, її медична карта, документи, що підтверджують пільги на зарахування в дитячий сад
Інструкція
1
Щоб не опинитися перед фактом того, що до моменту виходу мами з декрету залишити дитини просто не з ким, ставати на облік у відповідних державних органах потрібно відразу ж після його народження. Це значно підвищує шанси влаштувати дитини в дитячий садок, однак потрібно знати, що черг дві: загальна і пільгова. Тому не виключені ситуації, коли при первісного запису порядковий номер черги буде нижче, ніж той, який оголосять безпосередньо до моменту зарахування в дитячий сад. Необхідні документи подаються до відповідних районних комісії. Щоб записати дитини на чергу в дитячий сад, необхідна заява від батьків, документи, що посвідчують особу одного з них і самого малюка, при наявності пільг - документ, їх підтверджує, медична карта.
2
Часто можна почути про величезні гроші, потрібних для пристрою дитини в дитячий сад. На практиці набагато простіше вивчити пільги, якими можна скористатися. Таким способом влаштувати дитини в дитячий сад простіше і дешевше. Серед осіб, які мають пільги, перебувають самотні батьки, інваліди, студенти, діти з багатодітних сімей, також діти військовослужбовців, безробітних і вимушених переселенців. Список досить великий, тому адаптувати під себе один з його пунктів цілком можливо. Найпростіше отримати пільгу за статусом «учнівська мама». Навіть якщо освіта вже є, цілком можна поступити на заочне відділення будь-якого навчального закладу, так як обмежень за формою освіти типове положення про пільги не містить. Ще один варіант - мама, яка працює в дитячому саду, в який вона влаштовує дитини . Враховуючи постійну нестачу персоналу, зазвичай проблем з працевлаштуванням не виникає.
3
Якщо при первинних спробах пристрою дитини батьки стикаються з відмовою, потрібно не опускати руки, а записуватися на прийом до вищих інстанцій. Цілком можливо, що проблему того, як влаштувати дитини в дитячий сад, допоможуть вирішити в місцевій адміністрації.