Як промити котел.

Водонагрівальні котли мають особливість виходити з ладу після накопичення в них надлишку накипу, яка, в свою чергу, дуже швидко копиться - вода у нас дуже жорстка. Не важливо, яке у вас обладнання, навіть якщо дороге, не економте на сервісі до закінчення гарантійного терміну обслуговування. Дорожче виллються періодичні ремонти котла після його закінчення.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що будь опалювальний котел прослужить набагато довше, якщо правильно і регулярно за ним доглядати. Просто «включити/вимкнути» систему опалення і відрегулювати температуру недостатньо, проблеми з обладнанням почнуться досить швидко.
2
Пам'ятайте: всі роботи з обслуговування котла краще довірити фахівцеві, винятком є, можливо, лише електричні котли, які цілком можна обслужити самостійно.
3
Для того щоб очистити електро котел , обов'язково попередньо вимкніть його, потім викрутити камери теплоелектронагрівачів і очистіть його від накипу і сольових відкладень.
4
Після механічного очищення промийте котел спеціальним засобом з хімічними реактивами, вони розчинять накип на стінках котла.
5
Якщо під рукою немає спецрозчин, або у вас немає можливості отримати рекомендації щодо їх застосування від кваліфікованих фахівців, промийте котел двадцятивідсотковим розчином соляної кислоти в співвідношенні з водою. Після промивки не забудьте нейтралізувати дію кислоти розчином звичайної кухонної соди. Чистите розчином кислоти не мерее 20 хвилин в залежності від кількості залишилася після механічної чистки накипу.
6
Якщо конструкція котла дозволяє застосування антинакипинов і продувок, то періодично використовуйте дані методи для боротьби з накипом, це дозволить домогтися більш роботи котла без необхідності додаткового механічного або хімічного втручання.
Корисна порада
Промивання котлів виконуйте щорічно в кінці опалювального сезону, або за потребою, якщо при перевірці фактичних температур і тиску на виході з теплообмінника зафіксовано велике відхилення від розрахункових параметрів.