Як зробити запальничку з гільзи. Як заправити бензинову запальничку.

Є кілька способів виготовлення запальнички з гільзи , якими ми сьогодні з вами поділимося. Здавалося б, навіщо, якщо навколо продаються різні запальнички? Справа в тому, що вона не завжди може виявитися під рукою. А ось навички виготовлення саморобної запальнички ніколи не завадять. Слідуючи нашій інструкції, ви зможете похвалитися самостійно виготовленої запальничкою.
Інструкція
1
Спосіб перший. Приготуйте гільзу, нову ЗІППО (або знайдіть стару), пальник і мідно-срібний припій. Випатрайте з ЗІППО кремінь і дістаньте звідти диск, який по ньому черкає. Далі дістаньте все вміст ЗІППО: кріплення диска, фільтр і набивання. Весь вміст скомпонуйте і спаяти. Все шорсткості приберіть за допомогою напилка, надавши правильну форму. Забийте спаяне вміст ЗІППО в гільзу, вставте гніт і зверху залийте бензин. Запальничка готова.
2
Спосіб другий. Приготуйте металеву вузьку трубочку. Виконайте в ній отвір для коліщатка. В отвір для коліщатка помістіть спеціальний кремінь для запальнички з пружинкою. Кремень повинен бути з невеликою гумкою. Виготовте з міцного металу або сплаву ковпачок з гнітом. Зберіть всю конструкцію. Візьміть порожню гільзу. Підготовлену металеву трубочку припаяйте до гільзи. Залийте бензином. Запальничка готова.
3
Спосіб третій. Приготуйте гільзу і бавовняний шнур. Відріжте невеликий шматочок бавовняного шнура і опустіть його в гільзу, попередньо змочивши в бензині, щоб захистити від вологи. Зовнішній кінець гнота залиште визирати, щоб забезпечити взаємодію з кременем. Кремень виготовте з напилка. Для цього припаяйте до гільзи невеликий шматочок напилка, розміром близько 5 см. Залийте в гільзу бензин. Запальничка готова.