Як зробити календарик.

Коли наближаються новорічні свята, у багатьох постає питання - який календар на наступний рік купити, адже це один з найкращих подарунків. Особливо в нинішній час їх безліч - відривний календар, маленький кишеньковий, дуже великий настінний календар, календар на пружинке ... Не поспішайте витрачати гроші - зробіть календар самостійно.
Вам знадобиться
  • Листи паперу, старі журнали і газети, акварельні фарби, ножиці і клей
Інструкція
1
Для виготовлення саморобного календаря вам знадобляться чотири великих аркуша паперу, старі журнали і газети, акварельні фарби, ножиці і клей. А також вам знадобляться різні фотографії з сімейного альбому.
2
Кожен з чотирьох аркушів паперу відповідатиме за один час року. Кожен лист розфарбуйте яскравими, але не темними фарбами. З журналів і газет виріжте назви місяців і числа. Приклейте відповідні назви місяців на кожен підготовлений аркуш паперу. А потім і числа. Далі з'єднайте листи майже готового календаря.
3
Ще можете прикрасити кожну пору року відповідними атрибутами. Зима - паперові сніжинки, осінь - засушені листя, літо - паперові метелики, весна - квіти. Важливі сімейні дати можна прикрасити своїми фотографіями.
4
І ще один дуже потрібний рада: увімкніть фантазію і ваш календар-подарунок буде єдиним у своєму роді.
5
Але якщо ви лінуєтеся робити календар вручну, тоді скористайтесь фотошопом. Підберіть картинки і фотографії, пропустіть все через фотошоп, і календар готовий. Залишилося тільки роздрукувати на принтері. Як би ви не робили календар, головне, щоб він був зроблений з любов'ю до того, кому ви його збираєтеся подарувати.
Останнім часом сучасної людини все більше приваблює наявність інформації. Наприклад, око людини, швидше за все, зачепиться за зображення календаря, а не картини. Якщо календар буде оригінально виконаний - це йому додасть шансів привернути увагу. Для цього скористайтеся можливостями програми TKexe Kalender.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення TKexe Kalender.
Інструкція
1
Якщо ви до знайомства з цією програмою працювали з іншими утилітами цього плану, помітите істотну різницю. Відразу ж після запуску вас «зустріне» майстер-помічник, на екрані з'являтимуться діалогові вікна, в яких зустрічатимуться підказки та керівництва до виготовлення якого-небудь календаря.
2
Завантажити програму можна за наступним посиланням http://www.tkexe.de/kalender/install/setup_ca_ru.exe (з офіційного сайту). Після установки запустіть її, двічі клацнувши по ярлику на робочому столі. У головному вікні програми з'явиться діалогове вікно, в якому необхідно натиснути кнопку «Створити новий файл».
3
Потім вам необхідно вибрати тип створюваного календаря, тут вибір досить великий. Вам знадобиться задати розмір календаря, за замовчуванням він вимірюється в точках (пікселях). Не забудьте вказати правильне розташування сторінки при друку календаря (альбомна або книжкова орієнтація). Також це дію можна зробити в автоматичному режимі, натиснувши кнопку «Рекомендовані розміри».
4
У більшості випадків користувачі цієї програми працюють із зображеннями формату A4, що дає повне право створювати календарі саме такого розміру. Вам також буде потрібно вказати кількість місяців, що відображаються на календарі. Наприклад, календар можна зробити на 6, 12 і 18 місяців.
5
Потім виберіть будь-який з представлених шаблонів і почніть редагування із заміною що не сподобались зображень. Натисніть меню «Параметри» і виберіть рядок «Дні», щоб відрегулювати порядок днів тижня. В деяких країнах початком тижня вважається не понеділок, а неділя.
6
По завершенню редагування свого календаря натисніть верхнє меню «Файл» і виберіть пункт «Друк». Налаштуйте принтер під друк календаря, завантажте в лоток папір і натисніть кнопку «Друк».