Як зробити будиночок для собаки. Як зробити чихуахуа будиночок.

Будь поважаючої себе собаці - будь то мініатюрний той-тер'єр або гігантський дог - необхідний свій будиночок ! Залежно від того, де живе ваш вихованець - на вулиці або в будинку, можна зробити кілька варіантів житла для чотириногого друга.
Інструкція
1
Якщо собака живе в будинку, то багато власників в якості місця обмежуються звичайним килимком або матрасиком. Звичайно, така підстилка не вимагає особливого догляду, але якщо ви викроїте небагато часу і побудуєте своєму вихованцеві справжній будинок, то він буде вам дуже вдячний, адже все собаки люблять проводити час в укриттях.
2
Якщо у вас вдома живе маленька собачка, то будиночок можна зробити з тканини і поролону. Різноманітні викрійки легко виявити в спеціалізованих журналах про собак або в мережі інтернет. Перевага тканинного будиночок а полягає в тому, що його дуже зручно прати в пральній машинці на делікатному режимі по мірі забруднення тканини.
3
Ще один варіант - зробити будиночок зі звичайної картонної коробки. Проріжте в ній вхід, а на дно постеліть м'який килимок. Мінусом такої конструкції є те, що картон дуже добре вбирає запах, який у собак досить стійкий, тому саму коробку доведеться міняти раз в один-два місяці. Прати підстилку з будиночок а необхідно раз на один-два тижні, залежно від того, наскільки швидко вона забруднюється.
4
Невелику будочку для квартири можна спорудити з фанери або тонких досочек. Стіни будиночок а краще забарвити фарбою, щоб їх було зручніше протирати під час прибирання. Розмір будки повинен бути таким, щоб собака могла спокійно там лежати.
5
Якщо ваша собака живе на вулиці, то конструкція будки повинна бути продумана до дрібниць. Перш за все, визначитеся з місцем. Воно повинно бути сухим і давати тварині хороший огляд, тобто з нього собака повинна мати можливість бачити всю територію двору.
6
Кращий матеріал для будівництва вуличного будиночок а - дерево. Якщо ви розраховуєте, що собака буде перебувати в ній і взимку, то необхідно зробити у конструкції подвійні стінки з утеплювачем.
7
Найголовніше при будівництві собачого будинку - зробити зручну підлогу і стіни без щілин, так як протяги можуть нашкодити здоров'ю вашого вихованця.
8
На дно будки постеліть теплу підстилку, а вхід завесьте брезентом влітку (це допоможе зберегти будку сухий під час дощу) і повстю взимку (цей матеріал збереже в будці тепло).
9
Дах вуличної будки зручно оббити шифером або покрівельним залізом.
Зверніть увагу
Будиночок для собаки своїми руками. Будь-яка собака, хоч мініатюрна, хоч велика, потребує власного будиночку! Будиночки для маленьких собак. Якщо ваша собачка маленька, то будиночок для неї можна зробити з поролону і тканини. Перевага такого будиночка полягає в тому, що його зручно у міру забруднення тканини прати на делікатному режимі в пральній машинці.
Корисна порада
Щоб не витратити даремно чималі гроші, можна спочатку виготовити будиночок для собаки своїми руками і, таким чином, визначити її переваги. Досить просто шиється будиночок для собаки типу «тапок». Це м'яка будка, в якій дах є тільки з одного боку, а друга - «п'ятка» відкрита як лежанка. Такий будиночок стає універсальним, оскільки, коли собаці холодно, вона може сховатися під дахом, коли жарко - переміститися на відкриту частину будиночка.