Як розблокувати від спливаючих вікон.

Серед різноманітних шкідливих і вірусних програм немало клопоту доставляє користувачам Trojan.Winlock - програма, яка блокує робочий стіл і не дає користуватися операційною системою, розміщуючи на ньому спливаюче вікно, в якому зловмисники вимагають відправити смс або перерахувати гроші на електронний гаманець , в обмін на розблокування операційної системи. Ви можете позбутися від даного вірусу без зайвих труднощів.
Інструкція
1
Скористайтеся спеціальними онлайн-сервісами по боротьбі з вірусами - Dr.Web, Eset Nod32, та іншими. Також ефективним є інструмент системного адміністрування ERD Commander. Вам потрібно завантажувальний диск з даною програмою, щоб відредагувати системний реєстр і усунути вірус із системи.
2
Завантажити з завантажувального диска, вставивши його в дисковод і змінивши параметри завантаження в BIOS. Після завантаження ви побачите вікно підключення локальної мережі; натисніть кнопку «Пропустити». Потім з'явиться вікно, в якому потрібно вибрати операційну систему для подальшої роботи.
3
Оберіть свою операційну систему Windows і натисніть Enter. Займіться видаленням тимчасових файлів ОС і інтернет-браузера. Клікніть на ярлик «Мій комп'ютер» і очистіть наступні директорії: C: \ Windows \ TempC: \ Documents and Settings \ логін \ Local Settings \ Temporary Internet Files
4
Відкрийте Application Data і, вибравши папку свого браузера (Opera, Mozilla), видаліть кеш (cache) .Тепер натисніть кнопку «Пуск» і запустіть редактор реєстру (Виконати> команда regedit).
5
В розділі [HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Winlogon] зміните параметр Userinit (REG_SZ) на таке значення: C: \ WINDOWS \ system32 \ userinit.exe. Параметр Shell (REG_SZ) зміните на значення Explorer.exe.
6
Перезавантажте комп'ютер і перевірте систему на віруси.