Як прибрати прищі без народних засобів.

Прищі - явище досить неприємне. Але справитися з ними можна і потрібно. Головне - з'ясувати причину появи вугрів. І тоді з сучасного арсеналу засобів можна буде вибрати необхідний і ефективний препарат для лікування вугрового висипу.
Інструкція
1
Якщо прищі відвідали вас в силу перехідного віку - кріпіться. Швидше за все, позбутися їх повністю не вдасться. Але ось скоротити число вугрів, тим самим поліпшивши свій зовнішній вигляд, цілком можливо. Насамперед вам треба звернутися до лікаря-гінеколога, пройти необхідне обстеження і здати аналізи на гормони. Отримавши результати, лікар призначить вам той чи інший препарат, який регулює гормональний фон. І вугрі, супроводжуюча перехідний вік, зникне зовсім або значно зменшиться.
2
А що робити, якщо ви далеко не підліток, а прищі з'являються час від часу? Зверніть увагу, коли вони вискакують найчастіше? Можливо, ви вживаєте якийсь продукт, що викликає подібну шкірну реакцію. Тоді вам пряма дорога до лікаря-алерголога. Він порадить, як уникнути даного ефекту при вживанні їжі.
3
Дуже часто прищі з'являються від непомірного споживання вуглеводів (білого хліба, шоколаду, тістечок) та жирної їжі. Обмежте себе в цих надмірностях. Тим самим ви не тільки поліпшите вид своєї шкіри, але і скинете 5-7 непотрібних кілограмів, не докладаючи особливих зусиль.
4
Також не зайвим буде скористатися зовнішніми засобів ами лікування вугрового висипу. Зверніться до лікаря-дерматолога. Він порекомендує вам крем, яким потрібно буде мазати прищі. Зазвичай така терапія триває 2-3 тижні. За цей час кількість вугрів значно скорочується. Використовуйте всю гаму засобів - лікувальний крем, тонік, підсушує шкіру і звужує пори, скраб для видалення відмерлих частинок. Виберіть щось одне, що підходить вам для щоденного застосування. А решта засобів а використовуйте 1 -2 рази на тиждень для профілактики шкірних запалень.
5
Відмінний ефект дає похід до косметолога на чистку обличчя. Майстер ліквідує прищі, видалить надлишок шкірного сала, накладе очищувальну маску. Але, щоб ефект був помітний, робити ці процедури необхідно регулярно, 3-4 рази на місяць.
6
Поєднавши кілька способів - правильне харчування, консультація з лікарем-дерматологом і салонна чистка обличчя - ви досить швидко позбудетеся від вугрової висипки. Головне - не запускайте свою шкіру, не видавлюйте прищі самостійно, зверніться з вашою проблемою до фахівців.