Як зробити ідеальний макіяж.

Ідеально зроблений макіяж - це той макіяж , який коригує всі недоліки шкіри, підкреслює ваші природні достоїнства і виглядає при цьому природно при будь-якому освітленні, надаючи шарм і впевненість .
Вам знадобиться
  • - Нежирний крем-основа;
  • - тональний крем;
  • - пудра;
  • - рум'яна;
  • - туш для вій;
  • - блиск для губ;
  • - олівець для брів.
Інструкція
1
Для додання рівності текстурі шкіри спочатку нанесіть нежирний крем-основу, надлишки приберіть серветкою.
2
Нанесіть тональний крем від центру особи. Особливо акуратно розтушуйте у лінії волосся і в області підборіддя. Тональний крем вибирайте легкий і прозорий, з текстурою, підходящої для вашого типу шкіри.
3
Зачекайте, щоб тональний крем вбрався, пензликом нанесіть на обличчя пудру. Надлишки струсіть чистої пензликом. Якщо ви користуєтеся компактною пудрою, то втирайте її легкими рухами.
4
Тепер можна нанести рум'яна. Кремоподібні нанесіть у вигляді маленьких цяток, потім ретельно розтушуйте пальцями або губкою. Сухі рум'яна наносите пензликом в декілька прийомів, надлишки струсіть чистої пензликом.
5
Для того щоб зробити ідеальний макіяж , пограйте трохи з тоном рум'ян і пудри. Кругле обличчя звузьте, завдавши рум'яна на вилиці у формі трикутника і скориставшись пудрою більш темного кольору для області щік. Квадратну форму обличчя пом'якшите, затонувавши краю нижньої щелепи більш темною пудрою, а лінію рум'ян злегка витягнувши до скронь. Верхню частину обличчя уравновесьте за допомогою темної пудри на скронях і вилицях. Рум'яна нанесіть на більш видиму в формі ромба. Видовжене обличчя скоректуйте, затемнивши пудрою підборіддя і лоб біля коріння волосся, а рум'яна нанесіть горизонтальною лінією на середину щік.
6
Пофарбуйте тушшю вії, але не наносите більш двох шарів, в іншому випадку ваш погляд буде виглядати «важким». Брови злегка підведіть чорним олівцем.
7
На губи краще нанести прозорий блиск рожевого або тілесного кольору. Тепер ідеальний макіяж на кожен день готовий.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=VBfZLwiYKOw
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що зробити ідеальний макіяж для денного часу доби можна тільки при природному освітленні, а вечірній - при електричному.
Корисна порада
Уважно дотримуйтесь терміни придатності косметики, туш міняйте не рідше одного разу на півроку; Завжди вибирайте колірну гамму, яка підходить для вашого косметологічного типу. Однак пам'ятайте, що бежево-рожеві рум'яна і бежево-золотисті тіні підходять для всіх типів. Пудру і тональний крем вибирайте одного тону, близького до кольору шкіри; Ніколи не відмовляйтеся від легкої підводки очей, оскільки це додає чіткість і виразність особі.