Як схуднути за допомогою танців.

Танці - хороший спосіб позбутися від зайвих сантиметрів і прийти в форму. Якщо ви хочете стати стрункішою й позбутися кілограмів, краще займатися чимось, що вам подобається, наприклад, танцювати, т.к. це не настільки одноманітно.

Танці також можуть стати економним способом тренуватися, тому що ви можете це робити в комфортних домашніх умовах без необхідності купувати дороге обладнання або техніку. Хоча танці та допомагають схуднути, краще поєднувати їх з правильним харчуванням для досягнення кращих результатів.

  1. Переодягніться у вільну зручний одяг, наприклад, в тренувальні штани або штани для йоги і футболку. Вам не обов'язково одягатися в професійну форму, досить надягти щось, що не обмежує ваші рухи.
  2. Звільніть в кімнаті місце. Посуньте меблі, яка може перешкодити вам. Ви можете танцювати в будь-якій кімнаті, де є можливість звільнити простір.
  3. Включіть вашу улюблену енергійну музику. Виберіть щось, що змусить вас рухатися, неважливо, чи буде це хіп-хоп, диско, поп або хіти 1970-х років.
  4. Виконайте кілька основних вправ для розігріву перед тим, як танцювати. Витягніть руки нагору й у сторони, розтягніть литкові м'язи, поприсідайте, поразмахівайте руками вперед і назад, повертаючи верхню частину корпусу.
  5. Почніть танцювати, поступово рухаючись енергійніше. Не думайте про те, як виглядаєте зі сторони. Засуньте штори і закрийте двері, якщо так ви будете почувати себе більш розслаблено. Використовуйте усі тіло - руки, ноги, торс. Чим інтенсивніше ви рухаєтеся в танці, тим більше калорій спалюється.
  6. Танцюйте стільки, скільки можете. Почніть з 10 хвилин в перші кілька днів і поступово збільшуйте тренування до 30 хвилин, щоб отримувати хорошу кардіонагрузку. Щоразу, коли ви танцюєте, намагайтеся змусити себе робити це довше. Чим довше ви даєте навантаження на серце і чим більше задієте великі групи м'язів, тим більше спалюєте калорій. Намагайтеся танцювати по 3-5 разів на тиждень.
  7. Доведіть тривалість тренування до 45 хвилин. При цьому ви не повинні втомлюватися. Приблизно 45 хвилин танцю спалюють 225 калорій. Танцюючи в такому режимі ви нормалізуете співвідношення м'язової і жирової маси.
  8. Коли відчуєте більше впевненості в собі, запишіться на танці. Одна і та ж послідовність вправ може вам набриднути. Приєднайтесь до групи сальси або вуличного танцю, щоб навчитися новим рухам, прагнете до нових успіхів і заводите друзів за інтересами.