Як зробити конуру для собаки. зробити конуру для собаки своїми руками.

Будка - це будинок для собаки . Робити її потрібно вільної, щоб собака могла легко встати і лягти розтягнувшись. Найголовніше спорудити споруду без щілин, щоб не було протягів. Пол потрібно зробити рівний і високий для уникнення попадання води при таненні снігу та зливах.
Вам знадобиться
  • -брус
  • -тес
  • -гвозді або шурупи
  • -Пароізоляційні матеріал
  • -залізо або шифер
Інструкція
1
Почніть будівництво з виготовлення нижнього каркаса, який краще зробити з бруса. Каркас робіть більше, ніж плануєте побудувати будку, бо на нього ви будете закріплювати весь каркас будки і виготовляти обшивку стін. Це істотно зменшить розміри остаточно побудованого житла.
2
На нижній каркас прибийте підлогу з струганих сухих дощок. Якщо дошки встановити не просушені, то при висиханні утворюються щілини, в яких будуть застрявати кігті собаки . Пол потрібно зробити подвійний. Для цього обшийте зовнішню і внутрішню сторони каркаса.
3
Закріпіть бічні стійки і пропустіть поперечні. Стійки можна встановлювати методом запілів, що більш надійно, або просто, закріпивши зверху каркаса.
4
Виготовлений каркас обшийте тесом. Тес також повинен бути просушений, щоб не утворилося щілин.
5
Зробіть стелю і, після його виготовлення, прибийте стійки даху.
6
Покрийте дах тесом і поверх нього постеліть залізо або шифер.
7
Всю будку обтягніть пароізоляційним матеріалом і поверх нього знову пропустите тес.
8
Перед будкою зробіть лежанку з тесу, а над нею встановіть козирок для захисту собаки від сонця і дощу під час відпочинку і годування.
9
В міцною і добре виготовленої будці собаці буде комфортно в будь-яку погоду.
10
Встановіть будку так, щоб собака мала повний огляд території та в найбільш високому місці. Додатково передбачте, щоб вибране місце не замітало снігом в зимовий період.