Як зробити гарний манікюр.

Ідеальна жінка завжди стежить за своїми руками, і особливо за нігтями. Але для хорошого ефекту нігтям необхідно приділяти особливу увагу. Безліч дівчат та жінок воліють робити манікюр самостійно. Процес сам по собі дуже цікавий і цікавий, крім усього це заняття заспокоює, добре розвиває фантазію і творче мислення.
Інструкція
1
Щоб зробити хороший і красивий манікюр , необхідно мати деякі інструменти. Дуже важливо мати хорошу пилочку, найкращими є пилки або з гумової, або з картонною основою. Підпилювати нігті, коли вони вологі - не рекомендується, так можна зіпсувати їх структуру. Необхідно висушити нігті і починати роботу.
2
Надавати форму нігтю, потрібно залежно від форми пальців. Щоб нігті мали дзеркальний блиск можна обробити їх полірувальної пилкою. Зазвичай вони бувають чотиристоронніми, кожна з них відзначена - для правильної послідовності шліфування.
3
Наступним кроком буде обрізання кутикули, так як її вид робить нігті трохи недбалими. На суху обрізати кутикулу не можна, спочатку необхідно обробити її спеціальним гелем, якщо такого немає, то краще всього зробити теплу мильну воду, можна з додаванням гліцерину і потримати руки в ній. Тільки після цього кутикулу необхідно відсунути гумовою лопаткою (або тієї, яка є в наявності), і тільки потім обрізати надлишки шкірки.
4
Також після розпарювання рук потрібно видалити задирки. Необхідно витерти руки насухо і для видалення задирок використовувати продезінфіковані щипчики, що мають тригранні кінчики. Після цієї процедури обробіть порізи одеколоном або спиртом. На цьому процедури з нігтями закінчуються.
5
Наступним моментом є вибір лака.Еслі вирішили робити манікюр з використанням декількох кольорів лаку, то необхідно враховувати те, що самий основний лак, повинен кольором гармоніювати з одягом і макіяжем. При виборі світлих тонів лаку можна виграти в тому, що при його нанесенні будуть не занадто видно дрібні похибки. При нанесенні яскравих кольорів, необхідно працювати дуже акуратно, адже будь-яка помилка буде сильно кидатися в очі. Молодим дівчатам, що йде на вечірку, можна користуватися яскравими і насиченими кольорами лаків, також можна використовувати і пірсинг. Для ділових жінок потрібно підбирати лак дуже акуратно, щоб на діловій зустрічі нігті не залучали надто багато уваги.
6
Перед нанесенням лаку найкраще використовувати лак-основу. В цьому випадку, вплив декоративного лаку не зашкодить нігті. Після висихання лаку-основи можна наносити обраний кольоровий лак. Починайте фарбувати ніготь з середини, а потім переходите на краю. Після того, як цей шар висохне, можна подумати про наступний нанесенні покриття (малюнка, страз). Наступні дії залежать тільки від наявної фантазії. Роблячи манікюр , використовуйте тільки свою творчість, буде прекрасним варіантом, тому як таких нагідок вже не буде ні в кого.
7
Доглядайте раз в тиждень за своїми прекрасними ручками і нігтями. Це призведе до гарних результатів, і Ваші руки будуть виглядати прекрасно.